Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
REFBACK 100% na Ojooo.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: REFBACK 100% na Ojooo.com (/Temat-REFBACK-100-na-Ojooo-com-72410)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: REFBACK 100% na Ojoo.com - Workis - 03-11-2013 16:58

Ponad połowa refbacków wypłacona, jutro dokończe i będą już wszystkie. Wink

Z racji bardzo krótkiego okresu pomiedzy ostatnia a ta wyplata, nastepna bedzie troche pozniej (najzwyczajniej nie chce mi sie co chwila wysylac tych grosikow przez PP, niech troche beda wieksze te grosiki Wink ) - na przelomie listopada i grudnia. Wink

pozdrawiam


RE: REFBACK 100% na Ojoo.com - nokira - 03-11-2013 18:12

Spoko, ja jeszcze czekam Wink


RE: REFBACK 100% na Ojoo.com - Workis - 04-11-2013 13:24

Wszystkie refbacki wypłacone. Wink

Następny refback przewiduje tak jak mówilem końcówka listopada/początek października. Wink

Zapraszam kolejne osoby. Wink

pozdrawiam


RE: REFBACK 100% na Ojoo.com - nokira - 04-11-2013 15:09

Doszło wszystko, dzięki wielkie Wink


RE: REFBACK 100% na Ojoo.com - Tajemnicza2 - 04-11-2013 15:43

Do mnie też doszło Smile


RE: REFBACK 100% na Ojooo.com - Workis - 11-11-2013 20:19

Witam,
następna wypłate zlecam 23 listopada i otrzymam ja najprawdopodobniej 25 listopada i wtedy bede wyplacac refbacki. Wink

pozdrawiam i zapraszam! Smile


RE: REFBACK 100% na Ojooo.com - Workis - 13-11-2013 22:20

Mialem sie wypowiedzieć jak uzyskam 100% ROI z wynajetych refów i troche zaspałem.
Dzisiaj mija 20 dzień od kiedy zainwestowalem w wynajetych poleconych no i dzisiaj mam 125% ROI.
Mysle, ze w skali miesiaca zarobek +50% jest całkowicie realny.

To aktualnie wg mnie najlepszy bux do inwestowania w referali.

Wynajalem równiez kolejna paczke, zobaczymy czy rowniez bedzie tak owocna. Mysle, ze calkiem fajnie poki co mozna tu na tym pozarabiac. Wink

pozdrawiam


RE: REFBACK 100% na Ojooo.com - nokira - 16-11-2013 00:43

Mi jakoś nigdy się nie zwracają...


RE: REFBACK 100% na Ojooo.com - pawlo0508 - 16-11-2013 11:17

panowie ile zabierają za nieprzedłużenie refa na koncie Gold bo w FAQ nie mogę znaleźć


RE: REFBACK 100% na Ojooo.com - Workis - 16-11-2013 12:38

Podam Ci od razu sporo roznic, bo system tutaj jest troche inni niz np. na neobuxie :
-Na Ojooo nie ma znizek jesli przedluzasz refa na wiecej niz 30 dni, po prostu nie bedziesz musial klikac 3 razy, ale to jedyna korzysc,

- Z tego co kojarze - jesli nieprzedluzysz refa - nic nie placisz, po prostu go nie ma,

- Recykling jest b. drogi, kosztuje tyle co referral (0,2$) natomiast bardzo dobry jest system autorecyklingu : na koncie standard system automatycznie wymienia refa po 7 dniach, na premium po 5, na premium+ po 3 dniach. Dzieje sie to automatycznie, nie trzeba nic kontrolowac,

- Do oznaczania refow (tak dla siebie, dla wlasnej informacji) jest dostepne kilkanascie kolorkow flag, wiec to taki fajny wymysl,

- Konto gold nazywa sie tutaj premium i ceny w porownania do neobuxa :
-konto premium (golden) 39$ na rok zamiast 90$
-konto premium + (ultimate) 39$ na miesiac zamiast 900$ na rok (kupuje sie go na miesiac, wiec nie trzeba wydawac kilkuset dolcow od razu tylko na raty).

No to tak chyba z grubsza jesli chodzi o roznice, jeszcze moze dodam jedna, dla mnie najwazniejsza - dzieki systemu autorecyklingu - nie trzeba sleczec i obserwowac refow w przeciwienstwie do neobuxa i tutaj mozna na refach poki co zarobic. Ja osiagnalem w skali 20 dni 125% ROI i oczekuje kolo 170% zwrotu inwestycji po miesiacu, a refow nie pilnowalem. Mysle, ze jeszcze przez jakis czas da nam pozarabiac (na neobuxie tez kiedys sie latwo zarabialo na refach, ale te czasy juz dawno minely)

pozdrawiam Wink