Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! (/Temat-Marketing-Terminal-pasywny-dochod-na-lata-72221)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Noozer - 30-04-2014 13:15

Spróbuje z tym jak mi przyjdzie wypłata z instantera.
Zobaczymy czy warto Idea


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - zeluzg - 10-05-2014 17:59

Ja działam w biznesie od lipca 2013 roku. Efekty ? 14 wypłat. Od kwot po kilkaset złotych po kilkanaście tys. Ze swojej strony zapraszam wszystkich do polubienia fanpage

https://www.facebook.com/mtpolska

I na stronę internetową - http://pzielinskizgzg.wix.com/marketingterminal


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - kolorpurpury - 10-05-2014 18:37

(10-05-2014 17:59)zeluzg napisał(a):  Ja działam w biznesie od lipca 2013 roku. Efekty ? 14 wypłat. Od kwot po kilkaset złotych po kilkanaście tys. Ze swojej strony zapraszam wszystkich do polubienia fanpage

https://www.facebook.com/mtpolska

I na stronę internetową - http://pzielinskizgzg.wix.com/marketingterminal


No tak wszystko pięknie, BannersBroker też świetnie płaciło bardzo duże pieniądze przez jakiś czas i było bardziej wiarygodne z abonamentem i trafficiem, który dodatkowo należało wykupić. A tutaj.. po prostu kupujemy pakiety, nic więcej a firma oddaje nam po 120 dniach dwukrotność..
Są jakieś dowody, że MT działa w reklamie? BB też rzekomo działało na rynku reklamy ale nikt tych reklam nigdy nie widział..
I tutaj zastanawia mnie pewien fakt.. skoro MT w ciągu 120 dni zarabia dużo ponad dwukrotność inwestycji to po co im teraz nasze pieniądze, skoro mogą pokryć koszty z tego co już zarobili i mieć dużo większy zysk na czysto?
Druga sprawa 120 dni to trochę dużo, jeśli ktoś chciałby zacząć od najniższego pakietu, żeby się rozkręcić na pierwsze 50 Euro poczeka 8 miesięcy, pierwsze 4 miesiące pakiet zarobi 50, potem logiczna jest reinwestycja i kupno 2 pakietów więc po następnych 4 miesiącach dopiero jesteśmy w stanie wypłacić te 50 euro i drugie 50 reinwestować, żeby to szło jakoś do przodu.. Z drugiej strony wejście z taką kwotą aby zarobek za 4 miesiące był w miarę przyzwoity to duże ryzyko bo jaką mamy pewność, że MT wytrzyma jeszcze 8 miesięcy? po 4 miesiącach mamy dopiero zwrot inwestycji, jeśli chcemy zarabiać nadal.. Jeśli chcemy zwiększyć zarobki po pierwszym zamknięciu pakietów to zwrot i ewentualne wyjście na plus to czas minimum 8 miesięcy, bo raczej nikt nie wejdzie w to po to, żeby poczekać 4 miesiące na 1000 euro co i tak jest ryzykowne i wypłacić 2000 euro i zakończyć zarabianie..


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - zeluzg - 10-05-2014 19:16

Cytat:Są jakieś dowody, że MT działa w reklamie?

Nie wiem skąd się przyjęło , że MT działa głównie w reklamie i tylko w tym. Mają inne usługi, które są ogólnie dostepne dla wszystkich i każdy z tego może korzystać. Mówię tutaj o hostingach, platformach cms i paru innych dodatkach. Nie zagłębiam się w tym. Ja korzystam z możliwości zarabiania.

Cytat:skoro MT w ciągu 120 dni zarabia dużo ponad dwukrotność
Kupując pakiet za 50 euro płacisz 59,50 euro. 9.50 to VAT. Zarobek z tego masz po 120 dniach 100 euro. Czyli 40,50 euro na czysto. Więc nie zarabiasz tyle ile ty napisałeś.

Cytat:po co im teraz nasze pieniądze, skoro mogą pokryć koszty z tego co już zarobili i mieć dużo większy zysk na czysto?
Inwestują nasze pieniądze i zyskami dzielą się z nami. Lepiej z ludźmi i mieć darmową reklamę niż z bankami.

Cytat:Druga sprawa 120 dni to trochę dużo, jeśli ktoś chciałby zacząć od najniższego pakietu, żeby się rozkręcić na pierwsze 50 Euro poczeka 8 miesięcy, pierwsze 4 miesiące pakiet zarobi 50, potem logiczna jest reinwestycja i kupno 2 pakietów więc po następnych 4 miesiącach dopiero jesteśmy w stanie wypłacić te 50 euro i drugie 50 reinwestować, żeby to szło jakoś do przodu.

Zgadzam się z 50 euro sporo czasu zajmie dojście do przyzwoitych zarobków. Chyba, że ktoś wpłaca 50 euro za 4 miesiące cieszy się kasą i mówi do widzenia. Moim zdaniem fajnie zacząć od chociażby 250 euro.

Cytat:bo raczej nikt nie wejdzie w to po to, żeby poczekać 4 miesiące na 1000 euro co i tak jest ryzykowne i wypłacić 2000 euro i zakończyć zarabianie..
Mylisz się. W Polsce wchodzą osoby które kupują pakiety za 10 tys euro. Ale oczywiście masz rację najwiecej jest oso które pracują na pakietach poniżej 1000 euro.


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - Pawel1178 - 10-05-2014 20:44

A dlaczego od razu czekać 4 miesiące Smile ? Można jak w moim przypadku wyrabiać sobie miesięczny dochód i wpłacać co miesiąc, określoną kwotę jaka nam pasuje i to wszystko Smile po 4 miesiącach zaczynamy zarabiać co miesiąc i bez przerwy Smile


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - zeluzg - 11-05-2014 10:09

Ja też obrałem taką strategię mam min raz w miesiącu wypłatę Smile


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - kolorpurpury - 11-05-2014 13:11

No jak ktoś ma na tyle, żeby zaryzykować 250 euro co miesiąc to dobry sposób co nadal nie zmienia faktu, że ryzyko jest. W sumie za 119 euro miesięcznie to już by się dało rozkręcić konto i mieć te miesięczne wypłaty ale jak ktoś zaczyna to na pierwsza kase i tak czeka te 120 dni. Jest pewność, że zawsze zwróci się tyle ile jest napisane w temacie?


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - zeluzg - 11-05-2014 19:37

@kolorpurpury

do tej pory tak było. Jeżeli oczekujesz gwarancji na 100% to tego tutaj nie szukaj bo nie znajdziesz. Program daje zarobić i to całkiem nieźle.


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - rafi213 - 15-05-2014 18:22

Tak się złożyło że ja w bardzo krótkim okresie czasu dostałem już dzisiaj 3 wypłatę. Można powiedzieć błyskawicznie, wczoraj skończył się pakiet a dzisiaj pieniadze są juz na koncie a co bardziej cieszy razem z 19% podatkiem vat który płaciłem przy zakupie pakietów. Jak narazie firma wzorowo płaci oby tak dalej Big Grin


RE: Marketing Terminal - pasywny dochód na lata! - zeluzg - 16-05-2014 21:13

Gratulacje Rafik.

Myślę, że jeszcze dużo dobrego przed nami w MT.