Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lock Your Spot - Globalny Mlm Startuje 15 Maja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lock Your Spot - Globalny Mlm Startuje 15 Maja (/Temat-Lock-Your-Spot-Globalny-Mlm-Startuje-15-Maja-6929)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Lock Your Spot - Globalny Mlm Startuje 15 Maja - Maikero - 15-05-2010 23:51

jako takiego nie znalazłem Smile ponieważ jedyne co chodzi mi na ich stronie to VIDEO Smile i tak gdzieś w piątej minucie przedstawiają swój cudowny specyfik i podają cennik pakietów od prostego po maxi Smile 999$ <lol>


Panowie co mylicie o tym programie?
Jest gdzieś dostępny jakiś regulamin?

Jak kształtuje się struktura?


RE: Lock Your Spot - Globalny Mlm Startuje 15 Maja - Fallriv - 16-05-2010 22:47

Nie bardzo rozumiem o co w tym chodzi. Czy to jest tak, że aby przystąpić do programu każdy musi kupić minimalny pakiet produktów i następnie, za każdą osobę, która rejestrowała się po mnie i też kupi dostanę kasę?


RE: Lock Your Spot - Globalny Mlm Startuje 15 Maja - dawid327 - 16-05-2010 23:30

Być może będzie to kolejny dobry MLM , ale nie dal Polaków . Ceny zniewalają z nóg . Sama firma dość poważnie potraktowała otwarcie i sprawy związane z nagłośnieniem , ale cóż z tego jak za najuboższy pakiet trzeba zapłacić około 300 zł ...
Podobnie jest z Mona Vie jeśli ktoś słyszał , produkt super wszystko ekstra system nagradzania też tylko cena za produkt ...
Butelka 45 $ to również za dużo jak na polską kieszeń..

Także chyba pozostanie nam czekać na coś innego . Ja osobiście nie wiąże z tą firmą jakichkolwiek szans . Tym bardziej że produkt tzn magiczny spray który poprawia właściwości krwi ( z tego filmiku tak to zrozumiałem) będzie czymś nie do zrozumienia dla przeciętnego Polaka , który zanim wyda na coś pieniądze pomyśli 2 razy i dojdzie do wniosku że to jakaś ściema .


RE: Lock Your Spot - Globalny Mlm Startuje 15 Maja - Maikero - 17-05-2010 14:48

dokładnie jak powiedział dawid327 system nie dla Polaków Sad z materiałów które udostępnili wychodzi, że można naprawdę ładną kasę zarobić, ale szkoda, że nie u nas. Co to jest dla przeciętnego Amerykanina wydać w miesiącu 100$? Jedna dniówka, a dla przeciętnego Polaka 4-7dni pracy

z tego co udostępnili w pdf'ach wychodzi na to, że my jako dystrybutorzy musimy kupić jeden z czterech pakietów startowych (najtańszy) 99,99$ i zdeklarować ilość BV (punkty) ile będziemy kupować co miesiąc - najniższa 50BV czyli np.:
NS1340 - Probiotics - 20BV = $32.09
NS1400 - Live Fit 360 - 35BV = $53.49

więc co miesiąc musimy kupić za $85,58 czyli na przybliżony kurs dolara 3,13 = 268zł

jeżeli 4 osoby z ref-linka zarejestrują się i wykupią jakikolwiek pakiet dostaniemy 100$ czyli jak wszystko dobrze pójdzie to w miesiącu będziemy ~15$ do przodu (nie licząc pierwszego miesiąca gdzie musimy włożyć 99$)


Lock Your Spot - Globalny Mlm Startuje 15 Maja - Hybrid1990 - 01-06-2021 15:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.