Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu (/Temat-Surf-fenka-pl-darmowa-wymiana-ruchu-63078)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - jackthekiller - 09-05-2013 19:42

to chyba masz jakieś wtyki....bo mi dalej zamula jak nie wiem co..


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - patryk6176 - 09-05-2013 19:54

moim zdanie nie dziala kak trzeba caly czas sa lagi na stronie !!


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - lamparciczka - 10-05-2013 09:31

jupi la Smile w końcu działa strona bez zarzutów, natomiast problem jest z surfem
do wysurfowanych punktów w surf pokazuje na koncie vip 10 punktów dodawanych za każde odświeżenie, natomiast pula punktów na koncie powiększa się po każdym odświeżeniu w surf o 5 punktów


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - tril2006 - 10-05-2013 09:39

U mnie jest ok i zalicza 10


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - jackthekiller - 11-05-2013 13:03

już śmiga tylko jak u mnie jeszcze nie zaakceprowali dodanych wcześniej stron do reklamowania


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - malawazka - 12-05-2013 11:39

czy orientuje się ktoś kiedy konta zostaną przedłużone w końcu o czas przerwy ?


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - miniek9090 - 12-05-2013 11:46

Cytat:Witamy przenosiny na nowy serwer zostały zakończone w dniu jutrzejszym zostaną wypłacone wszystkie zaległe wypłaty a także przedłużone konta vip i gold o te kilka dni.
Dla wszystkich użytkowników zostanie tez dodana rekompensata punktowa.

@up , pewnie tak . Na razie jeszcze nie wszystkie funkcje dobrze działają , ale chociaż można surfować Smile

@lamparciczka , nie zaglądałem do tematu i dlatego nic nie pisałem. Ostatnio cos z adminem kontakt mi się urwał... Poza tym po co ja to pisze jak wyrwałaś bana beka


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - malawazka - 12-05-2013 11:57

(12-05-2013 11:46)miniek9090 napisał(a):  
Cytat:Witamy przenosiny na nowy serwer zostały zakończone w dniu jutrzejszym zostaną wypłacone wszystkie zaległe wypłaty a także przedłużone konta vip i gold o te kilka dni.
Dla wszystkich użytkowników zostanie tez dodana rekompensata punktowa.

@up , pewnie tak . Na razie jeszcze nie wszystkie funkcje dobrze działają , ale chociaż można surfować Smile

ta informacja jest z 2 maja, dzisiaj mamy 12, serwis z martwych powstał 10 iiiiii ani obiecanych punktów nie ma, ani przedłużonych kont Sad
we wtorek kończy mi się vip i nie wiem czy kupować nowy, czy do wtorku zostanie dokonane przedłużenie
czeski film, nikt nie wie o co chodzi i kiedy cokolwiek nastąpi


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - miniek9090 - 12-05-2013 12:12

(12-05-2013 11:57)malawazka napisał(a):  
(12-05-2013 11:46)miniek9090 napisał(a):  
Cytat:Witamy przenosiny na nowy serwer zostały zakończone w dniu jutrzejszym zostaną wypłacone wszystkie zaległe wypłaty a także przedłużone konta vip i gold o te kilka dni.
Dla wszystkich użytkowników zostanie tez dodana rekompensata punktowa.

@up , pewnie tak . Na razie jeszcze nie wszystkie funkcje dobrze działają , ale chociaż można surfować Smile

ta informacja jest z 2 maja, dzisiaj mamy 12, serwis z martwych powstał 10 iiiiii ani obiecanych punktów nie ma, ani przedłużonych kont Sad
we wtorek kończy mi się vip i nie wiem czy kupować nowy, czy do wtorku zostanie dokonane przedłużenie
czeski film, nikt nie wie o co chodzi i kiedy cokolwiek nastąpi

trzeba czekać . Jak admin odpisze mi na gg to przekaże Wam wiadomość Smile


RE: Surf.fenka.pl - darmowa wymiana ruchu - malawazka - 12-05-2013 12:35

to wyczekuję na jakiekolwiek konkretne informacje
na support zgłaszam brak pieniążków za zakończone fenopaki, ale też brak odpowiedzi Sad