Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków (/Temat-UWAGA-Payza-zablokowal-wyplaty-do-polskich-bankow-61468)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - jasmin - 22-03-2013 22:39

Niektórym krajom już odblokowali, też po bardzo długim czekaniu. Ale myślę, że nieprędko znajdziemy się wśród szczęśliwców... To tylko pokazuje, jak ichniejszy staff traktuje swoich klientów Undecided

"Wygodą" nie można nazwać obchodzenia na okrętkę blokad. Poza tym, te karty podobno też nie działają na terenie naszego kraju (ale ręki sobie uciąć nie dam, bo takowej nie posiadam).


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Solve - 01-04-2013 16:18

Witam. Napisałem maila do supportu Payza. Otrzymałem odpowiedź, którą będziecie mogli przeczytać. Przetłumaczyłem Ich odpowiedź w "Tłumacz Google" i zostawiłem tak, jak jest. Czyli bez zbędnego, poprawnego pisania zwrotów, czy zamiany wyrazów na polskie prawidłowe. Każdy zrozumie o co chodzi i będzie w stanie przeczytać. Pytanie dotyczyło blokady wypłat środków do polskiego banku. Oto ich odpowiedź:

"Cześć Piotr,

Nazywam się Rakesh i pozwól mi zacząć od podziękowań za skontaktowanie się z nami.

W tej chwili, niestety nie możemy zapewnić Państwu terminie, do kiedy będzie można ponownie wycofać swoje fundusze przez przelew bankowy. Spodziewaliśmy, że będziemy w stanie przywrócić nasze usługi wypłat dla wszystkich członków Payza na koniec ostatniego miesiąca. Jednak nadal są w trakcie przechodzenia do nowego usługodawcy do wypłat i, w rezultacie, nie są jeszcze w stanie odtworzyć tej usługi.

Naprawdę mi przykro za niedogodności i frustracji spowodowanych w wyniku tej kwestii. Należy pamiętać, że robimy wszystko, co możemy, aby zaradzić tej sytuacji jak najszybciej.

Możesz wycofać swoje pieniądze z konta Payza drutem bankowego.

Aby wypłacić przelewem bankowym, należy najpierw założyć konto w banku z Payza wykonywać wypłaty przelewem bankowym. Jeśli nie masz jeszcze dodane konto bankowe, oto kroki:

1. Zaloguj się do swojego Payza konta.
2. Kliknij na "Moje konto Payza - Menu Główne".
3. W "Zarządzaj My Money", kliknij na "Moje rachunków bankowych".
4. Wybierz kraj, w którym znajduje się rachunek bankowy i kliknij "Dalej".
5. Wybierz opcję "Przelew bankowy (na wycofanie only)" i kliknij "Dalej".
6. Wybierz walutę, wprowadź dane bankowe i kliknij "Dalej".
7. Oceń szczegóły, przyjmuje żadnych żądań autoryzacji i potwierdzić.

Jeśli już dodane konto bankowe dla wypłat bankowych drutu, to jest jak wycofać swoje fundusze:

1. Zaloguj się do swojego Payza konta.
2. Kliknij przycisk "Wypłata".
3. Pod "Elektronicznej Funduszy", wybierz "Przelew bankowy".
4. Podaj cenę wycofania, szczegóły transakcji i kliknij "Dalej".
5. Oceń szczegóły i potwierdzić.

Wypłaty przez przelewem bankowym są realizowane w ciągu 2-4 dni roboczych od złożenia wniosku i oferowane są w następujących walutach:

• US Dollars ($)
• Euro (€)
• GBP (£)

Wypłaty bankowe drutu nie są dozwolone w walutę podstawową, jeśli zlokalizowane przelewy są oferowane w Twoim kraju. Na przykład, użytkownik może tylko USA wycofują przelewem bankowym w Euro i GBP.

* Należy skontaktować się z bankiem w celu sprawdzenia, czy przyjmują przewody w walutach wymienionych powyżej. Ponadto, jeśli chcesz z funduszy przeliczone na inną walutę po otrzymaniu przewodu, należy sprawdzić w swoim banku, czy środki zostaną przeliczone automatycznie z chwilą otrzymania lub uznane dolarach amerykańskich, euro lub funtach brytyjskich. Jeśli fundusze są akceptowane jako złotych, Euro lub GBP, może trzeba mieć bank konwersji środków do żądanej walucie potem.

Aby poznać koszt wycofania przelewu bankowego dla członków znajdujących się w danym kraju, można znaleźć na naszej stronie Opłaty: https://www.payza.com/support/payza-transaction-fees

Jeszcze raz dziękujemy za kontakt. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy w przyszłości, sam lub jeden z moich kolegów będą bardziej niż szczęśliwi, aby pomóc.

Z poważaniem,

Rakesh
Doradca Obsługi Klienta
Payza.com


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Masakra - 01-05-2013 23:58

Sorry za odkop, ale czy mozna juz z Payzy wyplacac na konta bankowe w PL?


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - sacrifice - 02-05-2013 00:00

można


Odp: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - CrisPL - 03-05-2013 13:19

Ale trwa to dość długo.

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Coristo - 03-05-2013 13:20

ja czekałem 18 dni i się nie doczekałem


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - GrzesiX - 03-05-2013 15:03

Zleciłem wypłatę z Payzy na polskie konto ok. 15 kwietnia

[Obrazek: aaa.PNG]

Dopiero 30 kwietnia, po 2 tygodniach jest status Completed. Zapewne wszyscy się rzucili jak Payza znowu otworzyła możliwość wpłaty na polskie konto i wprowadzili kolejkowanie albo coś podobnego. Od Completed pewnie z tydzień potrwa nim złotówki zastaną na koncie Smile


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - jackthekiller - 07-05-2013 15:46

GrzesiX:
no i doszły te złotówki czy nie?? bo w niepewności ludzi trzymaszSmile


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Arrekin - 10-05-2013 21:20

status completed: 03/05
kasa na koncie: 08/05

Tak więc dosyć sprawnie dostałem swoje pieniążki. Jak widać wszystko ładnie działa.


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Sp00n - 11-05-2013 10:05

Mi po 4 dniach przysłali 550 zł. Mówiłem, że można będzie wypłacać z powrotem Smile