Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skąd brać prawdziwe dane do mypay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Skąd brać prawdziwe dane do mypay (/Temat-Skad-brac-prawdziwe-dane-do-mypay-56681)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - Skarpeta1991 - 08-10-2017 14:06

A skąd taka strona bierze takie Akcie do wypełnienia dla użytkowników ? Może znacie takie programy partnerskie gdzie by mogł się człowiek zapisać Pw


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - passion - 26-11-2017 21:27

http://www.fakenamegenerator.com/
Tak jak ktoś napisał, ta stronka jest do tego najlepsza.
Siedzę w serwisie MyPay około 2 miesięcy, ale uważam, że bana dostaje się za wpisywanie przypadkowych znaków, np "efwqegwgweg" itp w imieniu, nazwisku i tak dalej. Jeżeli ktoś wpisuje ładnie pełne imię nazwisko, etc. to raczej bana nie dostanie. Smile


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - Xanter98 - 26-11-2017 22:05

A ktos ma sposob na zmiennie IP? W telefonie po restarcie niestety tylko czasami sie zmienia, potrzebuje sposobu, ktory pozwoli to zautomatyzowac bardziej... ogolnie to jaka godzinowke idzie wyrobic? B Bo jak 10-15zl to odpuszcze od razu. Oczywiscie bardziej okazyjnie bym to robil, jak jest okazja i dobre akcje, które właśnie pozwolą dorobić na przyzwoity zarobek.


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - twardy - 26-11-2017 22:08

10-15zl? Rofl. Jak 5zl w godzine zrobisz to sie ciesz.


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - passion - 26-11-2017 23:34

(26-11-2017 22:05)Xanter98 napisał(a):  A ktos ma sposob na zmiennie IP? W telefonie po restarcie niestety tylko czasami sie zmienia, potrzebuje sposobu, ktory pozwoli to zautomatyzowac bardziej... ogolnie to jaka godzinowke idzie wyrobic? B Bo jak 10-15zl to odpuszcze od razu. Oczywiscie bardziej okazyjnie bym to robil, jak jest okazja i dobre akcje, które właśnie pozwolą dorobić na przyzwoity zarobek.
Oj zasmucę Cię.
Pamiętam jak się cieszyłem jak udało mi się 5 złotych w dzień wyciągnąć, ale nie pracowałem bez przerwy, więc pewnie da radę więcej Lol
A z tym IP to najlepiej właśnie jak masz takiego operatora jak neostrada, ja korzystam i z IP nie mam problemu (resetuje się za każdym razem gdy zresetuje router)
Są też z tego co pamiętam sposoby na maskowanie swojego IP, ale nie jestem pewny na 100%.
Tryb incognito działa w MyPay, jednak za korzystanie z niego jest ban, więc nie polecam, chociaż znacznie ułatwiłoby to pracę i zwiększyło zarobki. Smile

(26-11-2017 22:08)twardy napisał(a):  10-15zl? Rofl. Jak 5zl w godzine zrobisz to sie ciesz.
Tak. twardy wie co mówi, sam MyPay nie zastąpi Ci stałej pracy, zarobki są małe, (no chyba że będziesz miał kosmiczne ilości poleconych Lol)


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - Olszi - 26-11-2017 23:46

Ja pod strony typu mypay zamówiłem darmowy internet Aero. Do tego jakiś używany modem i router z TP-Link. Całość kosztowała mnie jakieś 80zł a do swoich zadań sprawdza się znakomicie. Zmiana IP trwa 3 sekundy.


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - Xanter98 - 26-11-2017 23:50

To troche mnie zasmucilo... ze ludzie za takie pieniadze to robia. No to MyPaya odpuszczam, nie bylo pytania Smile Chcialem miec kilka zrodel dochodu, bo nudno tak kilka godzin dziennie to samo robic, ale jak mam zarobic 10x mniej to szkoda czasu Big Grin


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - passion - 26-11-2017 23:57

Znaczy, wiesz jak to jest. Na forum jest też grupa młodych ludzi (w tym też i ja) i moim zdaniem taki MyPay na początek to zawsze dobre doświadczenie. Wiedzy nigdy za mało.


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - Xanter98 - 27-11-2017 00:26

Wlasnie uwazam, ze taki MyPay to ograniczanie sie, bo doswiadczenie z tego zadne, o rozwoju juz nie mowiac. Sam zarabiam kilkukrotnosc tego, ale szukam i probuje nowych rzeczy, bo z tego co robie moge sie utrzymac, ale nie ma progressu Smile ludzie wlasnie dlatego nie odnosza sukcesu, ze jak znajda prace za 2-3-5-10k to siadaja w miejscu i robia to do konca zycia, a ja daze do tego, zeby ciagle bylo lepiej


RE: Skąd brać prawdziwe dane do mypay - passion - 27-11-2017 00:50

Chodziło mi bardziej o to, że każde doświadczenie się liczy. Być może w przyszłości sam będziesz chciał stworzyć taki serwis dla ludzi i zaczniesz na tym zarabiać. Smile

Rzeczą jasną jest, że z samego MyPay się nie utrzymasz, ale jeżeli potrzebujesz jakichś drobnych kwot np na hosting strony www (jakiś tani), albo na jakąś małą reklamę w social media, to dzięki MyPay sobie na to zarobisz.