Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GPTBANKS.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GPTBANKS.com (/Temat-GPTBANKS-com-55506)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: GPTBANKS.com - razor1914 - 10-05-2013 16:42

Darmowa


RE: GPTBANKS.com - Archiebald - 10-05-2013 16:55

Startery są wysyłane za darmo . A tobie kolego jak szkoda słów to nie pisz nic a się nie wymądrzaj Tongue. Forum jest po to aby sobie min pomagać tak ? Po paru godzinach klikania po necie w reklamy i nie tylko oraz wypełniania ankiet itp itd mam w głowie mętlik i mam chyba prawo zadać takie pytanie .

Darmowe startery też rozdaje Lycamobile http://www.lycamobile.pl/po/free-sim-request
oraz heya : https://www.heyah.pl/sklep?gclid=CIuuupbyi7cCFYhf3godzQUAhA#/startery/darmowy-starter


RE: GPTBANKS.com - krisrob - 10-05-2013 17:13

Myślę że Archiebald ma prawo pytać( nie zrozumiał,nie zauważył) po to jest forum(może nie doczytał albo mu się nie chciało doczytać-to już nie ładnie), ale odpowiedzieć trzeba ->trzeba.


RE: GPTBANKS.com - Trevor188 - 11-05-2013 23:24

Dzisiaj robiłem oferty, rzadko która mi zalicza a ss'y wysyłam.
Dzisiaj zaskoczony pisze oferta została zrobiona, ale pkt nie mam ktoś mi powie dlaczego ? Tongue


RE: GPTBANKS.com - badii - 11-05-2013 23:57

No tak powinnien ss wyglądać, wysyłasz go i punkty Ci przyznają.
Najprawdopodobniej robiłeś tą ofertę już, tyle że mogła być jakaś lekka zmiana punktów co do tej oferty i uważasz, że jej nie zaliczyli, a w rzeczywistości jest zaliczona Smile
Poza tym - jeżeli masz inne oferty z taką samą ilością punktow i już je wykonałeś to nie będzie Ci działać następna z taką samą ilością pkt Big Grin co prawda, niekiedy są przypadki, że zalicza te same punkty (ja np. patrzę wszystkie oferty po kolei, od góry do dołu), ale sporadycznie Wink
Zacznij od ofert najlepiej płatnych a potem te 'niższe'.


RE: GPTBANKS.com - koza09 - 12-05-2013 15:26

Zalicza komuś Twittera? Mi absolutnie nic.


RE: GPTBANKS.com - Archiebald - 14-05-2013 08:03

He , w końcu mi coś zaliczyło Smile , zadania z supersonic 1.30 USD za 3 taski , dwa są jeszcze w toku rozpatrywania jak przeleje wszystko to dam ss.
Mam małe pytanko , bo większość punktów straciłem nie wiedząc że mam robić screeny : Czy mogę wymienić kartę i robić zadania od nowa (te same nawet)?


RE: GPTBANKS.com - twardy - 14-05-2013 10:00

tak mozesz


RE: GPTBANKS.com - ciekma - 14-05-2013 12:51

Czyli wychodzi na to że lepiej zalicza supersonic niż matomy. Mi od czwartku nie zaliczyło chociaż screeny wysłałem. Jeszcze odesłali maile jak u kolegów powyżej że nie będzie działał support przez kilka dni.

A i jeszcze jakby tego było mało wchodzę na konto matomy wczoraj w "check your existing requests" w completed miałem 5 ofert a dzisiaj juz wszysto usunięte. A punktów za oferty nie ma. Chociaż wysłałem screeny i napisałem komentarz pod ich odpowiedzią. Miał ktoś też tak?


RE: GPTBANKS.com - Archiebald - 14-05-2013 14:35

(14-05-2013 12:51)ciekma napisał(a):  Czyli wychodzi na to że lepiej zalicza supersonic niż matomy. Mi od czwartku nie zaliczyło chociaż screeny wysłałem. Jeszcze odesłali maile jak u kolegów powyżej że nie będzie działał support przez kilka dni.

A i jeszcze jakby tego było mało wchodzę na konto matomy wczoraj w "check your existing requests" w completed miałem 5 ofert a dzisiaj juz wszysto usunięte. A punktów za oferty nie ma. Chociaż wysłałem screeny i napisałem komentarz pod ich odpowiedzią. Miał ktoś też tak?
Ja też mam z matomy problemy, a supersonic jeszcze dolarek wpadł Smile , jak zaliczy mi wszystko to pokaże