Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: UInvest - Inwestowanie w realny biznes (/Temat-UInvest-Inwestowanie-w-realny-biznes-51703)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - CORSAIR03 - 25-12-2012 19:08

Witam serdecznie.
Składam serdeczne życzenia z okazji Świąt, wszystkim Adminom oraz forumowiczom tego działu.
Ponieważ dawno nikt tutaj nie pisał chciałbym wszystkim niedowiarkom oraz osobą które mają wątpliwości co do inwestycji w tej firmie, przedstawić skan z pierwszej wypłaty dywidendy z zakupionych akcji(zapraszam do galerii). Jeżeli ktoś zechce rozpocząć swoją przygodę w poważne zarabianie chętnie pomogę, mile widziana będzie rejestracja z ref-linku.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - fristayllo - 26-12-2012 13:08

Ten program polega na tym, że zainwestuje np. 40$, a pierwszych załóżmy pięciu miesiącach będę "odrabiał" zainwestowaną kwotę, ale przez cały czas będę posiadał kupione akcje, które będę mógł sprzedać? Takie dwa w jednym? Mam akcję i odrabiam zainwestowaną kwotę, a później tylko czysty zysk + ewentualnie sprzedanie akcji?


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - raxos122 - 26-12-2012 20:36

Z tego co ja się dowiedziałem to kupujesz akcję np za 11$ i przez jakieś 2 lata nalicza Ci za te 11$ po dolarze na miesiąc. Jak sprzedasz akcję to nie będzie naliczania 1$. Czyli np. kupujesz 5x po 11$ czyli za miesiąc masz 5$. Po trzech miesiącach masz 15$ i kupujesz następną akcję i tak można w kółkoWink


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - CORSAIR03 - 26-12-2012 21:22

Witaj fristayllo.
Masz zupełną rację.Aczkolwiek trzeba znaleźć subtelną proporcję pomiędzy wkładem a czasem jego odzyskania.Natomiast zwrot po wygaśnięciu akcji i tak nastąpi.Smile


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - klook - 29-12-2012 10:44

Oj dawno mnie tu nie było.

Z mojej strony chcę tylko napisać że nadal inwestuję na tym portalu i nie narzekam,jak to się dziś mówi"hajs się zgadza".

Dajcie sobie spokój z jakimś klikaniem cały dzień czy inne bzdury - szkoda na to czasu.
Lepiej odłóżcie parę złotych i zainwestujcie w cokolwiek...ja wybrałem akurat to.

Pozdrawiam wszystkich i życzę wysokich profitów.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - xman - 30-12-2012 20:16

Siemanko, mam pytanko.

Na uinvest trzeba podać przy rejestracji swoje IP ? Pytanie mam jak się ustosunkuje uinvest, gdy moje dane meldunkowe odnoszą się do miejscowości X, a żyję i pracuję w miejscowości Y? No i moje IP będzie dotyczyło miejscowości Y. Czy to nie będzie przeszkadzało uinvest?


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - xman - 30-12-2012 23:49

W co inwestujecie na uinvest ?

Czy gdyby jakaś większa liczba graczy dogadała sie so do zainwestowania w określona aktywo to czy miałoby to wpływ na wzrost cen akcji? Ktoś z Was myślał o tym, żeby się połączyć w nieformalną grupę inwestycyjną?


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - CORSAIR03 - 31-12-2012 19:06

Witam Cię.
Zakup większej ilości akcji nie ma w pływu na cenę emisji jeśli będziesz chciał je szybko sprzedać.Co do spółki?Znasz przypowieść o największych przyjaciołach? Nawet kobieta ich nie rozdzieliła tylko pieniądze.Smile


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - klook - 07-01-2013 17:33

zna ktoś jakiegoś vip'a ?


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 20-01-2013 18:53

Cen akcji nie da sie tu za bardzo sztucznie windować poniważ zysk z danej akcji jest określany z ogólnych zysków firmy.

Nikt nie zabrani Ci wystawić akcji na którą wydałeś 11$ za 1000$ jednak nikt tego nie kupi poniewaz zysk miesięczny będzie dalej w okolicach 1$.
Mozna znaleźć oferty które spokojnie zwrócą się w ciągu 10 miesięcy.

Jeszcze raz wypisuje mechanizm działania programu:

1. Uinvest finansuje jakąś firme w zamian za część zysków
2. Tnie swoje udziały na wirtualne kawałki które oferuje zwykłym ludziom
3. Użytkownik kupuje wirtualny kawałek który pozwala my zarobić część % które dostaje Uinvest
3. Uzytkownik może sprzedać swój kawałek jeśli znajdzie kupca( oczywiście traci wtedy możliwość dalszego otrzymywania % z tego kawałka )
4. Uinvest przy rodzielaniu kasy bierze 10% dla siebie.
Tyle

Zapewne większość osób myślących zada sobie pytanie po co Uinvest robi coś takiego skoro może po prostu nie dzielić się zyskami i brać wszystko dla siebie.
Odpowiedź jest banalnie prosta: Dzięki swojej ofercie przenoszą ryzyko na innych ludzi, jeśli dana firma upadnie to nie Uinvest straci kase tylko ludzie którzy kupili wirtualne kawałki.
Tak więc nie ponosząc żadnego ryzyka zarabiają 10% miesięcznie od wszystkich biznesów które obsługują.

Co do ip to jest to zabezpieczenie opcjonalne, jesli ktoś dużo zainwestował i boi się o swoje środki może założyć blokadę która pozwoli na logowania tylko z jednego ip.

W razie dalszych pytań proszę pisać