Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TAP GLOBAL £2.5 w bitcoin za sama rejestracje bez depozytu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: TAP GLOBAL £2.5 w bitcoin za sama rejestracje bez depozytu (/Temat-TAP-GLOBAL-%C2%A32-5-w-bitcoin-za-sama-rejestracje-bez-depozytu-171897)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: TAP GLOBAL £2.5 w bitcoin za sama rejestracje bez depozytu - Adisokol - 13-01-2023 22:29

(13-01-2023 20:08)MrPr3sid3nt napisał(a):  Jak chce się zarejestrować to nie mogę podać polskiego numeru telefonu


napisałem właśnie na support w tej sprawie czy jest jakiś problem z rejewtracja polskich użytkowników czy też coś się zmieniło i wyłączyli Polskę.


RE: TAP GLOBAL £2.5 w bitcoin za sama rejestracje bez depozytu - MrPr3sid3nt - 13-01-2023 22:31

Zarejestrowałem się z telefonem na Francję no ale dziwne chyba, że wykluczyli Polaków


RE: TAP GLOBAL £2.5 w bitcoin za sama rejestracje bez depozytu - Adisokol - 15-01-2023 03:44

[Obrazek: IMG-20230115-034458.jpg]

wstrzymajcie się chwilę dopóki nie odblokują pl numerów jeżeli chcecie się teraz zarejestrować.

jak odblokują rejestrację na pl nr dla Polaków możesz spróbować na support napisać że masz nr tel z Francji i nie wiedziałeś o wstrzymaniu chwilowym dla Polaków bo nie masz pl numeru ,może akurat się uda.