Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Earning na bonusach i airdropach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Earning na bonusach i airdropach (/Temat-Earning-na-bonusach-i-airdropach-165443)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Earning na bonusach i airdropach - broofie - 22-01-2020 16:46

Czesc. Mógłbym prosić o więcej informacji nt Twisto i jego programu partnerskiego?


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 22-01-2020 17:56

(22-01-2020 16:46)broofie napisał(a):  Czesc. Mógłbym prosić o więcej informacji nt Twisto i jego programu partnerskiego?

Pewnie, poszła wiadomość na PW Smile


RE: Earning na bonusach i airdropach - wojteks102 - 22-01-2020 18:40

(22-01-2020 11:42)shf napisał(a):  Jerk Airdrop na BC już obecny. 2 Nie wiem dokladnie ile crypto rozdaja ale z tego co pamietam to chyba w lutym będzie wszystko wiadomo.

https://support.blockchain.com/hc/en-us/articles/360035793932-How-to-participate-in-the-Blockstack-Airdrop

Jeśli myślimy o tym samym, to 10$/user


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 22-01-2020 19:26

(22-01-2020 18:40)wojteks102 napisał(a):  
(22-01-2020 11:42)shf napisał(a):  Jerk Airdrop na BC już obecny. 2 Nie wiem dokladnie ile crypto rozdaja ale z tego co pamietam to chyba w lutym będzie wszystko wiadomo.

https://support.blockchain.com/hc/en-us/articles/360035793932-How-to-participate-in-the-Blockstack-Airdrop

Jeśli myślimy o tym samym, to 10$/user

Tak, dokładnie o ten mi chodziło. Huh

Poszedł rep za aktywność!

Pamiętałem tylko, że to jakieś STX na BC Smile


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 28-01-2020 18:07

Kilka dni było bardzo ciężko na uczelni, nadmiar pracy i nauki w tak krótkim czasie. Na szczęście większość już zakończona pozytywnie i ostatnie kolokwium zostało, a potem została tylko i wyłącznie obrona. Tak więc wybaczcie, za taką przerwę.

Dzisiaj krótko: Twisto z 50 zł na 30 zł obniża bonus, niestety swoją okazję na Twisto wyczerpałem i co zarobiłem to zarobiłem. Zawsze to za osobę 30 zł może wpaść więc myślę, że i tak warto promować. W tym tygodniu wpadło kilkanaście leadów z Twisto, kilka nowych airdropów, wręcz dostałem listę ale nie miałem czasu jej przeglądnąć.

W tą sobotę będzie całkowite sprostowanie tego wszystkiego i napiszę wyczerpujący post. Jutro neistety kolokwium a w czwartek-piątek 2 dniowa traska. Tak więc cały tydzien ostre *************, pozyteczne z przyjemnym a przy tym jeszcze hajs dodatkowy wpadnie. Prawdopodobnie traska na Śląsk.


Przypominam o airdropie na BC na miesiąc LUTY 2020. Do rozdania STX Wink


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 03-02-2020 13:01

Niestety opoźnienia w pisaniu postów będą do 11 lutego z powodu zbliżającej się obrony i dużego nakładu materiałów do nauki. Tak więc proszę o cierpliwość !!!! Sad

Polecam w dalszym ciągu promowanie CVC, podobno coś ma ciekawego dziać się w obecnym miesiącu. Nie wnikałem dokładnie z braku czasu, więc radzę się tym zainteresować.


RE: Earning na bonusach i airdropach - bartulo91 - 05-02-2020 10:06

Świetny dziennik, korzystam i myślę nad założeniem swojego o podobnej tematyce Smile


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 07-02-2020 00:30

Każdy kto założył konto na WazriX i otrzymał WRX to może już obracać tą crypto.

1 WRX = 0,11$

Przy rejestracji z refa i przelaniu 1$ w postaci dowolnej crypto otrzymywało się koło 400 WRX jak dobrze pamiętam, co daje zysk około ~47$, za rejestrację. Jakieś ~180 zł za darmo do budżetu.

Link do kursu WRX: https://www.coingecko.com/pl/waluty/wazirx

Zamieszczam ss potwierdzający. Każdy kto zarejestrował się z refa, niech dokona przelewu o wartości 1$ w dowolnej crypto, w moim przypadku jest to około 22 XLM.


[Obrazek: image.png]


RE: Earning na bonusach i airdropach - mucios - 07-02-2020 07:10

(07-02-2020 00:30)shf napisał(a):  Każdy kto założył konto na WazriX i otrzymał WRX to może już obracać tą crypto.

1 WRX = 0,11$

Przy rejestracji z refa i przelaniu 1$ w postaci dowolnej crypto otrzymywało się koło 400 WRX jak dobrze pamiętam, co daje zysk około ~47$, za rejestrację. Jakieś ~180 zł za darmo do budżetu.

Link do kursu WRX: https://www.coingecko.com/pl/waluty/wazirx

Zamieszczam ss potwierdzający. Każdy kto zarejestrował się z refa, niech dokona przelewu o wartości 1$ w dowolnej crypto, w moim przypadku jest to około 22 XLM.


[Obrazek: image.png]

Pamiętaj, że tokeny będą uwalniane stopniowo przez najbliższe 2 lata Smile


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 18-02-2020 15:46

W końcu wolne Wink Oficjalnie od dzisiaj inż. Shf Big Grin praca inżynierska obroniona na 5.00 !

Wracamy do zarobków w internetach. Z tego co już przeglądnąłem, to na pewno wiecie, że na Twisto zmniejszony został lead za polecenie, a na Monese można dalej promować Wink

Co do crypto to zauwayzlem ze XLM lekko poszły w górę. Kto je trzyma to fajna sprawa, za jakiś czas mogą być naprawdę cenne. Kto potrzebuje hajsu na już to może sprzedać.

Jutro traska 1 dniowa na Śląsk. Więc hajsiwo wpadnie Big Grin

Plany na najbliższy czas?
-projekt aplikacji internetowej, która będzie wykorzystywała Google Maps API. Jest To projekt, który chcę zrealizować i uruchomić płatne usługi konto basic/premium. Więcej szczegółów dopiero nastaną. Muszę kolejne technologię się douczyć, aby zrealizować projekt.
-zarobki w internecie na crypto i airdropach!

Chciałbym przypomnieć, że moim głównym celem jest zarobić 100.000 zł w rok! Smile Tak, więc nie ma czasu na dłuższe przerwy!