Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik (/Temat-Czy-sie-stoi-czy-sie-lezy-eurodolar-sie-nalezy-moj-dziennik-160928)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - Fillipser143 - 28-06-2019 17:19

Mało na tych ankietach zarabiasz. Dużo czasu na nie poświęcasz?


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - kamys0 - 29-06-2019 11:18

Dla mnie to dużo. Zarabiam tyle, ile zarabiam bo nie jadę tak jak inni na poleconych. I nie oszukuję. A jak się już zorientowałam, to wiele osób z tego forum niestety nieuczciwie zarabia. Poświęcam czas wieczorem 2-3h.


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - kamys0 - 05-07-2019 15:43

Ostatnio 2 ankiety pod rząd nie dopisano mi punktów w panelu lifepoints. Dodatkowo nie dostałam żadnych punktów za dzienniczek. Uważam, że panel lepiej funkcjonował pod starym adresem GlobalTestMarket. Teraz jakoś oszukuje. Niestety, na tickety wcale nie odpowiada tylko je usuwa.


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - kamys0 - 07-07-2019 13:59

Panele ankietowe powoli zaczynają się sypać... Panel zamknięty Foodies & More też napytał sobie biedy, bo nie wypłaca ludziom ostatnio pieniędzy za zadania, w tym mnie. Otrzymałam 6 dni temu mejla, że dostałam nagrodę pieniężną i że do 5 dni roboczych otrzymam ją na konto. Niestety, do dziś niczego takiego nie dostałam. Dobrze, że idę na etat, bo te ankiety to tak pisząc delikatnie lipa.
[Obrazek: foodies-rewards.png]


RE: Czy się stoi, czy się leży eurodolar się należy! - mój dziennik - kamys0 - 08-07-2019 16:27

Clixsense cofnął mi aż 7 dolarów, także jestem na sporym minusie i to dosłownie. Nie udało mi się uzyskać zaległych punktów i 2 zaległych wypłat z różnych paneli. Postanowiłam zakończyć przygodę z ankietami. Wolę etat. To mój ostatni post. Zakańczam tym samym swój dzienniczek.