Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. (/Temat-Kamil-Lewandowski-Nie-wywiazal-sie-z-transakcji-160481)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - Assasinoo - 06-02-2019 21:02

(06-02-2019 17:46)BlueYes.eu napisał(a):  2/3 oszustów najpierw parę transakcji musi zrobić aby było,że jest "zaufany" ,a potem hyc i nakradnie kasy
Tylko problem w tym, że w momencie, gdy już tutaj było kilku niby oszukanych, i to na nieduże kwoty, ja robiłem z nim w tym czasie wymianę na ~250 zł wysyłając pierwszy, 0 problemów. Nie dziwie się, że ktoś chce odzyskać kasę, jedynie zwracam uwagę, że typ do końca normalny nie jest, a bana bez powodu też nie dostał. Po prostu gryzie mi się to, łaszenie się na kwotę 30 zł, w momencie, gdy mógł mnie zrobić na 250+, ale skoro nadal ludzie czekają na hajs to coś nie tak :/


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - BlueYes.eu - 06-02-2019 21:08

(06-02-2019 21:02)Assasinoo napisał(a):  
(06-02-2019 17:46)BlueYes.eu napisał(a):  2/3 oszustów najpierw parę transakcji musi zrobić aby było,że jest "zaufany" ,a potem hyc i nakradnie kasy
Tylko problem w tym, że w momencie, gdy już tutaj było kilku niby oszukanych, i to na nieduże kwoty, ja robiłem z nim w tym czasie wymianę na ~250 zł wysyłając pierwszy, 0 problemów. Nie dziwie się, że ktoś chce odzyskać kasę, jedynie zwracam uwagę, że typ do końca normalny nie jest, a bana bez powodu też nie dostał. Po prostu gryzie mi się to, łaszenie się na kwotę 30 zł, w momencie, gdy mógł mnie zrobić na 250+, ale skoro nadal ludzie czekają na hajs to coś nie tak :/

No to go teraz pogrążyłeś - jest znak,że żyje i robi dealy gdzie indziej.Kiedy tu jest winny ludziom kasę.A może multi,albo ban na 3 dni skąd wiesz? dalej jest poszkodowany.To skoro robisz z nim transakcje zapytaj czego pieniędzy ludziom z zc.com nie odda?


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - Hybrid1990 - 10-02-2019 15:00

Kamil Lewandowski - ostatnia wizyta: 02-02-2019 17:31
Kamil L. postanowił sobie zniknąć, wobec tego zniknie sobie z tego forum już na zawsze, przynajmniej na tym koncie. Kasa nie oddana, brak logowania/odpowiedzi na forum od ponad tygodnia, wobec tego wcześniejsze pozytywne opinie na jego temat nie mają już znaczenia, ban.


RE: Kamil Lewandowski - Nie wywiązał się z transakcji. - Assasinoo - 10-02-2019 15:43

Dziwna sprawa, ale muszę przyznać, że moja ocena jego osoby była pochopna, pytałem go na gg czy wyjaśni sprawę na zc, 0 odpowiedzi, gdzie wcześniej na pytanie o wymianę szybki kontakt..