Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach (/Temat-Tilido-bardzo-latwy-zarobek-na-paragonach-156816)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - vbjq - 19-06-2018 21:24

(19-06-2018 21:18)Mateusz097 napisał(a):  Czyli nie jest to scam

Raczej nie, jak ktoś robi zdjęcia paragonów to myślę że nie ma o co się bać i nikt nie utnie mu wypłaty, ta wypłata dotyczyła systemu poleceń. Teraz mają go po prostu znormalizować, bo za łatwe pieniądze były. Strona płaci w końcu za paragony a nie za zarejestrowanie się na stronie Wink
Serwis raczej otwarty na ludzi, zaproponowali mi nawet promowanie produktów z ich innej strony i co najważniejsze nie unikają tematu wypłata Tongue


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - pawlex - 19-06-2018 21:26

Ale jak ktoś wrzuci paragonów na kilka tys w jeden dzień to może zacząć się bać. Ew konto mu usuną i na tym się skończy.


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - vbjq - 19-06-2018 21:31

(19-06-2018 21:26)pawlex napisał(a):  Ale jak ktoś wrzuci paragonów na kilka tys w jeden dzień to może zacząć się bać. Ew konto mu usuną i na tym się skończy.

Możesz wrzucić w minute max 5 paragonów, więc jeśli będziesz robił foty nieprzerwanie przez 24h to łącznie uzbierasz ich 7200.. Myślę że nikt nie jest na tyle wytrwały.. Tongue


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - pawlex - 19-06-2018 21:33

Nie rozumiesz. Chodzi mi o to ,że np masz paragony na 100 zł + ,200 zł+ I wrzuć np takie 24 paragony po 100 zł z jednego dnia np 19.06.2018 to masz ponad 2400zł na jeden dzień już wrzuconych.


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - vbjq - 19-06-2018 21:37

(19-06-2018 21:33)pawlex napisał(a):  Nie rozumiesz. Chodzi mi o to ,że np masz paragony na 100 zł + ,200 zł+ I wrzuć np takie 24 paragony po 100 zł z jednego dnia np 19.06.2018 to masz ponad 2400zł na jeden dzień już wrzuconych.

Ale strona płaci 1-10 pkt w zależności od sklepu w którym były robione zakupy. Ich nie interesuje czy wydałeś 5000 zł na komputer czy 10 groszy na gumę kulkę, ma być paragon i tyle, więcej niż 10 pkt za paragon nie dostaniesz (jest to niecała złotówka) Tongue


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - pawlex - 19-06-2018 21:41

Jerk Widze ,że dalej nie rozumiesz :-) mi nie chodzi o to ,że paragon jest za 1/10 pkt tylko zakładając ,że Ty jesteś "właścicielem" tych paragonów no bo jak by to mogło być inaczej bo regulamin tak mówi więc wiadomo ,że go przestrzegasz :-) to musiałbyś być bardzo roztargniony jeżeli np wrzuciłeś 24 paragonów z tego samego dnia z rożnych godzin na kwotę np 2400 zł z jednego dnia i biegałeś 24x do sklepu :-) oraz wychodzi na to ,że dużo kupujesz codziennie :-)


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - vbjq - 19-06-2018 21:46

(19-06-2018 21:41)pawlex napisał(a):  Jerk Widze ,że dalej nie rozumiesz :-) mi nie chodzi o to ,że paragon jest za 1/10 pkt tylko zakładając ,że Ty jesteś "właścicielem" tych paragonów no bo jak by to mogło być inaczej bo regulamin tak mówi więc wiadomo ,że go przestrzegasz :-) to musiałbyś być bardzo roztargniony jeżeli np wrzuciłeś 24 paragonów z tego samego dnia z rożnych godzin na kwotę np 2400 zł z jednego dnia i biegałeś 24x do sklepu :-) oraz wychodzi na to ,że dużo kupujesz codziennie :-)

Ok już rozumiem o co Ci chodzi, nie chce mi się szukać ale widziałem że mają gdzieś napisane że paragony mają należeć do Ciebie - myślę że paragony z takich zakupów same rzucają się w oczy i są doskonałym dowodem, a dodatkowo będą mogli Cie np zweryfikować w taki sposób żebyś wysłał im zdjęcie zakupionych przedmiotów w celu weryfikacji Wink


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - pawlex - 19-06-2018 21:49

Dokładnie tak. Jeżeli to były zakupy spożywcze to można powiedzieć ,że zjadłeś Jerk.


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - Wojtek574 - 19-06-2018 21:49

Ciekawe ten serwis Smile W najbliższym czasie wejde z refa Wink


RE: Tilido - bardzo łatwy zarobek na paragonach - pawlex - 19-06-2018 21:52

Tylko pamiętaj ,żeby nie pożyczać paragonów od kolegów,klientów , pana śmietnika i chodnika przed sklepem :-). Najlepiej każdą rzecz na odzielny paragon :-)