Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lukson2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Lukson2 (/Temat-Lukson2-155933)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Lukson2 - kevin4 - 12-05-2018 10:12

Niestety posiadam tylko wiadomości na PW. I ogólnie tylko to co jest na forum. Żadnych innych danych. W sumie to są dowody.


RE: Lukson2 - rachman - 12-05-2018 10:29

Wydrukujesz, zaniesiesz i muszą przyjąć zgłoszenie. Jakby się trafił ktoś komu się nie za bardzo chce to nalegaj.


RE: Lukson2 - yazir - 12-05-2018 10:35

@[Lukson2] wyjaśnienia albo won z forum, nie mam ochoty się z Tobą pieścić. Brak odpowiedzi i wyjasnien, w przypadku logowania po tym poście zaskutkuje banem, dla takich osób nie ma tu miejsca. A autorowi zalecam zgłoszenie tego i wszystkiego co masz via pw. Admin udostępni w wszystkie dane które są niezbędne do postępowania.


RE: Lukson2 - Lukson2 - 12-05-2018 15:49

Yazir, prosze przeczytać wszystkie posty, nie dostałem od kevina wiadomości o którą prosiłem. Prosze wskazać post w którym napisałem że nie mam zamiaru oddać pieniędzy. Ja chce oddać, mam czas do 20 maja ale danych do wysyłki btc nadal nie mam


RE: Lukson2 - szykiryki - 12-05-2018 16:00

Wyslij mu na konto, tak jak było pierwotnie mówione.
Skoncz juz te gierki, wstydu oszczędź.


RE: Lukson2 - rachman - 12-05-2018 16:15

Powinien wysłać nr konta i nic więcej skoro na kasę się umawialiście a nie było mowy wcześniej o btc czy payerach itp. i mieć to gdzieś. Zgłosi, stawi się jako świadek jak wezwą i tyle jego roboty. Dziwi mnie że w ogóle czyta te pierdoły i ciągle zmiany terminów.


RE: Lukson2 - Lukson2 - 12-05-2018 16:25

Raz zmieniłem termin, ok, czy mi oddacie 2730zł które zostało skradzione na tym forum?. Nie. Wyśle btc I będzie po sprawie. Proszr nie pisać że nie chce oddać pieniędzy jak chce. Osoby które piszą na temat policji: mam jeszcze 8 dni na spłate


RE: Lukson2 - fusek - 12-05-2018 16:29

Boisz się? Trzęsienie portkamiWink
Oj jak mi cię szkoda. Szczurku ile ty masz lat? Miałeś się nie udzielać a ciągle piszeszWink


RE: Lukson2 - rachman - 12-05-2018 16:34

Kase to oddaje ten który jest winny a nie osoby postronne dzieciaku. 8 dni? To po co te wcześniejsze terminy? Cały ten temat to ściema tak? ... Masakra...

Forum mu ukradło kasę... W skandalach to opiszą... Łuuu...


RE: Lukson2 - Lukson2 - 12-05-2018 16:34

Nie, sprawa I tak jest na policji więc czego mam się bać?
"Kevin" nie odpisuje na wiadomości a to niby ja nie odpisywałem tak jak twierdzi administracja. Gdybym nie miał zamiaru oddać pieniędzy to bym znikną w kwietniu

Był tylko jeden termin. Mnie okradziono na tym forum a administracja miała to gdzieś " dzieciaku"