Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lecimy z OgAds pod zagranicę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Lecimy z OgAds pod zagranicę! (/Temat-Lecimy-z-OgAds-pod-zagranice-155123)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - danoneksss - 15-04-2018 12:07

Ruch na vlepki zdobywasz w jaki sposób? Bezpośrednio z tych serwisów z wlepkami czy może pozycjonujesz vlepki/same się pozycjonują i ruch masz z google? Wink


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - shf - 16-04-2018 22:13

(15-04-2018 12:07)danoneksss napisał(a):  Ruch na vlepki zdobywasz w jaki sposób? Bezpośrednio z tych serwisów z wlepkami czy może pozycjonujesz vlepki/same się pozycjonują i ruch masz z google? Wink

Jeżeli servis jest dobrze wypozycjonowany to nie trzeba, a jeżeli słabiej to warto podlinkować.


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - czainik111 - 17-04-2018 12:06

A masz może jakąś dobrą listę wlepek ?


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - ken2000 - 17-04-2018 12:17

Dołączam się do pytania Smile


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - shf - 17-04-2018 23:31

(17-04-2018 12:06)czainik111 napisał(a):  A masz może jakąś dobrą listę wlepek ?

Na chwilę obecną korzystałem z paru serwisów al'a Pastebin i na jednej z nich niestety zaczeto sprawdzać vlepki i nagradzano banem. Dlatego też przerwałem na chwilę obecną pracę + MyLead ma zawirowania z leadami pod ShowMax'a i nie wiadomo jak z leadami a nie widzi mi się zdobywać ruch, leady zarobić jakiegoś tysiaka a potem dostać 200 zł pokerface dlatego czekam na zaliczenie ostatnich leadów a dopiero wtedy przystąpię do promowania innych programów i szukania nowych vlepek.

Aby nie zanudzić się na śmierć zainteresowałem się bezpieczeństwem w sieci VPN, Tails Tor itp itd. PS: nie będę handlować marichłaniną w deep webie jak cuś JerkJerk Aby urozmaicić dziennik co jakiś czas wrzucę jakąś notkę na temat postępu mojej nauki na temat bezpieczeństwa w sieci.


Co do OgAds, dajcie parę dni na to Jerk2 mam pewien plan na lepsze wypromowanie nisz. Będę poszukiwać vlepek pod zagranicę bez konkurencji. Może będzie szansa wybicia się na zagranicy i zdobycia lepszych dniówek niż 0.03$ - 1.83$ beka


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - shf - 19-04-2018 23:23

Ad. XXX

Obecnie prowadzę testing nowego serwisu z vlepkami pod inny program. Zobaczymy jak się przełoży to na ruch. Będę relacjonować na bieżąco!!


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - Ja Łukasz - 20-04-2018 08:49

O co chodzi z tymi vlepkami?


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - fusek - 23-04-2018 05:23

Zapewne przykładów vlepek nie podasz?Wink


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - DanielL - 23-04-2018 08:30

mam pytanie co do ogads czy korzystając z darmowego hostingu np. prv.pl można podpiąć ogads content locker? nie będzie problemu? coś tak wspomnieli w regulaminie o automatycznym przekierowaniu ale nie jestem pewien


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - shf - 23-04-2018 22:43

(20-04-2018 08:49)Ja Łukasz napisał(a):  O co chodzi z tymi vlepkami?

Było już wspomniane.

(23-04-2018 05:23)fusek napisał(a):  Zapewne przykładów vlepek nie podasz?Wink


Obecny testing nie przyniósł rezultatów więc nie ma co na chwilę obecną podawać.

(23-04-2018 08:30)DanielL napisał(a):  mam pytanie co do ogads czy korzystając z darmowego hostingu np. prv.pl można podpiąć ogads content locker? nie będzie problemu? coś tak wspomnieli w regulaminie o automatycznym przekierowaniu ale nie jestem pewien

Chyba bedzie wszystko git, jak się mylę to popraw ktoś mnie!

W dalszym ciągu czekam na zliczenia leadów na ML i coś słabo im to idzie. Nie zarabiam bo nie chce na darmo tracić czas i nerwy. Jak nie będzie zaliczenia do końca tyg to uderzam w zagranice w 100% w takim razie.