Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" Aktualizacja Kwiecień 2019 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" Aktualizacja Kwiecień 2019 (/Temat-SPRZEDAM-Poradnik-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-stron-Aktualizacja-Kwiecien-2019-154916)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [SPRZEDAM] Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" Aktualizacja 14.04.19 - Muraszczyk - 29-06-2019 19:12

Aktualizacja stanu sprzedaży:
Limit sprzedaży na forum zarabiam.com wynosi 12/15, a więc zostały ostatnie 3 sztuki poradnika. Po osiągnięciu zakładanego limitu sprzedaż zostanie zawieszona do kolejnej większej lub mniejszej aktualizacji.


Wszelkie pytania odnośnie poradnika proszę wysyłać w prywatnej wiadomości.
Chciałbym żeby ten temat pozostał zbiorem opinii czy informacji z mojej strony



RE: [SPRZEDAM] Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" Aktualizacja 14,04,19 - Muraszczyk - 12-07-2019 14:06

Aktualizacja stanu sprzedaży:

Została dokładnie ostatnia sztuka poradnika na tym jak i konkurencyjnym forum.

Po sprzedaniu ostatniej sztuki zrobię sobie przerwę od sprzedaży, supportu etc. Wznowienia sprzedaży (kilku sztuk) można się spodziewać w okolicy listopada/grudnia, a kolejnych aktualizacji? Raczej po nowym roku, no chyba że pojawią się jakieś drastyczne zmiany do tego czasu.

Temat niech zostanie otwarty żebym w razie czego mógł dodać informacje czy żeby osoby aktywnie działające wg poradnika mogły dodać opinie. Kilka osób podsyłało mi wyniki na pw, więc może pokuszą się również o opinie w temacie.


Zgodnie z zasadami tego forum edytuje ten post jak pojawi się ostatnia sprzedaż, chyba że stanie się to dopiero po tygodniu- wtedy dodam nowy wpis.

Wszelkie pytania odnośnie poradnika proszę wysyłać w prywatnej wiadomości.
Chciałbym żeby ten temat pozostał zbiorem opinii czy informacji z mojej strony.



RE: [SPRZEDAM] Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" Aktualizacja 14.04.19 - Muraszczyk - 22-07-2019 02:19

Aktualizacja stanu sprzedaży:

Limit na forum konkurencji został osiągnięty, natomiast dla forum zarabiam.com nadal została ostatnia sztuka poradnika. Zapomniałem podbić temat i zginął gdzieś w odmętach forum.

Pozostałe informacje zgodne z postem wyżej.

Wszelkie pytania odnośnie poradnika proszę wysyłać w prywatnej wiadomości.
Chciałbym żeby ten temat pozostał zbiorem opinii czy informacji z mojej strony.



RE: [SPRZEDAM] Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" Aktualizacja 14,04,19 - Muraszczyk - 30-07-2019 03:31

Aktualizacja stanu sprzedaży:

Limit został osiągnięty. Pozostałe informacje zgodne z postami wyżej.

Wszelkie pytania odnośnie poradnika proszę wysyłać w prywatnej wiadomości.
Chciałbym żeby ten temat pozostał zbiorem opinii czy informacji z mojej strony.



[SPRZEDAM] Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" Aktualizacja Kwiecień 2019 - Admin - 06-09-2019 11:46

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.