Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] (/Temat-CryptoWarfrare-Bitcoinowa-gra-MMORPG-KLASY-KOPANIE-NBT-HAKOWANIE-153577)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - przezdziakmp - 17-01-2018 16:18

NBT jest kryptowalutą, która można znaleźć na którejś giełdzie? Zanosi się, aby poszła trochę w górę, bo jak na razie stoi cały czas na 1 sat ..
Co ile się odnawiają próby gry w Kamień Nożyce Papier?? Bo mam jakiegoś bana od World Government Helath.


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - adamak2k - 17-01-2018 16:58

(17-01-2018 16:18)przezdziakmp napisał(a):  NBT jest kryptowalutą, która można znaleźć na którejś giełdzie? Zanosi się, aby poszła trochę w górę, bo jak na razie stoi cały czas na 1 sat ..
Co ile się odnawiają próby gry w Kamień Nożyce Papier?? Bo mam jakiegoś bana od World Government Helath.

NBT to waluta tylko w grze, mało kto tu kupuje NBT dlatego stoi. Nie wiem jak z tym odnowieniem, spróbuj dowiedzieć się na czacie albo może ktoś inny wie


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - Cudziak - 17-01-2018 18:17

Zarejestrowąłem sie z REFa, zrobiłem jedno zadanie na papier, kamień, nożyce, ale za cholere nie wiem jak zrobić misję CONNECT i CONNECT++. Nie ogarniam tej gry jeszcze w ogóle Big Grin Ktos cos?


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - Shadow271 - 17-01-2018 18:26

(17-01-2018 18:17)Cudziak napisał(a):  Zarejestrowąłem sie z REFa, zrobiłem jedno zadanie na papier, kamień, nożyce, ale za cholere nie wiem jak zrobić misję CONNECT i CONNECT++. Nie ogarniam tej gry jeszcze w ogóle Big Grin Ktos cos?

http://cryptowarfare.io/matrix.php

Wybierasz dowolny obiekt i potwierdzasz "Interact"


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - Cudziak - 17-01-2018 19:10

Ten Bandwidth sie uzupelnia do pelna jakos czy trzeba go kupowac w markecie?


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - precell - 17-01-2018 19:43

(17-01-2018 16:58)adamak2k napisał(a):  
(17-01-2018 16:18)przezdziakmp napisał(a):  NBT jest kryptowalutą, która można znaleźć na którejś giełdzie? Zanosi się, aby poszła trochę w górę, bo jak na razie stoi cały czas na 1 sat ..
Co ile się odnawiają próby gry w Kamień Nożyce Papier?? Bo mam jakiegoś bana od World Government Helath.

NBT to waluta tylko w grze, mało kto tu kupuje NBT dlatego stoi. Nie wiem jak z tym odnowieniem, spróbuj dowiedzieć się na czacie albo może ktoś inny wie

Mało kto? Tego nikt nie kupuje, moje oferty z tydzień wiszą po najniższym kursie. I nawet 1 NBT nie zszedł. Bo niby kto by chciał to kupować za ciężko wyklikane satoshi? Nowych graczy nie stać, a starzy to już by chcieli tylko sprzedawać. Więc prawda jest taka, że ta gra nie ma racji bytu.


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - adamak2k - 18-01-2018 15:35

(17-01-2018 19:10)Cudziak napisał(a):  Ten Bandwidth sie uzupelnia do pelna jakos czy trzeba go kupowac w markecie?

W markecie, ze skilli albo z ofert mozna zdobywać bandwidth

(17-01-2018 19:43)precell napisał(a):  
(17-01-2018 16:58)adamak2k napisał(a):  
(17-01-2018 16:18)przezdziakmp napisał(a):  NBT jest kryptowalutą, która można znaleźć na którejś giełdzie? Zanosi się, aby poszła trochę w górę, bo jak na razie stoi cały czas na 1 sat ..
Co ile się odnawiają próby gry w Kamień Nożyce Papier?? Bo mam jakiegoś bana od World Government Helath.

NBT to waluta tylko w grze, mało kto tu kupuje NBT dlatego stoi. Nie wiem jak z tym odnowieniem, spróbuj dowiedzieć się na czacie albo może ktoś inny wie

Mało kto? Tego nikt nie kupuje, moje oferty z tydzień wiszą po najniższym kursie. I nawet 1 NBT nie zszedł. Bo niby kto by chciał to kupować za ciężko wyklikane satoshi? Nowych graczy nie stać, a starzy to już by chcieli tylko sprzedawać. Więc prawda jest taka, że ta gra nie ma racji bytu.

Nie do końca, bo zarabiamy też normalne satoshi, a NBT można wydawać po prostu na ulepszanie konto. O to tu chodzi, gdybyśmy dostawali satoshi zamiast NBT to wtedy gra dopiero nie miałaby racji bytu, bo by szybko upadła Big Grin Takie moje zdanie, im wyższy level tym więcej idzie zarobić satoshi, bo się częściej pojawiają w matrixie.


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - precell - 18-01-2018 16:21

(18-01-2018 15:35)adamak2k napisał(a):  
(17-01-2018 19:10)Cudziak napisał(a):  Ten Bandwidth sie uzupelnia do pelna jakos czy trzeba go kupowac w markecie?

W markecie, ze skilli albo z ofert mozna zdobywać bandwidth

(17-01-2018 19:43)precell napisał(a):  
(17-01-2018 16:58)adamak2k napisał(a):  
(17-01-2018 16:18)przezdziakmp napisał(a):  NBT jest kryptowalutą, która można znaleźć na którejś giełdzie? Zanosi się, aby poszła trochę w górę, bo jak na razie stoi cały czas na 1 sat ..
Co ile się odnawiają próby gry w Kamień Nożyce Papier?? Bo mam jakiegoś bana od World Government Helath.

NBT to waluta tylko w grze, mało kto tu kupuje NBT dlatego stoi. Nie wiem jak z tym odnowieniem, spróbuj dowiedzieć się na czacie albo może ktoś inny wie

Mało kto? Tego nikt nie kupuje, moje oferty z tydzień wiszą po najniższym kursie. I nawet 1 NBT nie zszedł. Bo niby kto by chciał to kupować za ciężko wyklikane satoshi? Nowych graczy nie stać, a starzy to już by chcieli tylko sprzedawać. Więc prawda jest taka, że ta gra nie ma racji bytu.

Nie do końca, bo zarabiamy też normalne satoshi, a NBT można wydawać po prostu na ulepszanie konto. O to tu chodzi, gdybyśmy dostawali satoshi zamiast NBT to wtedy gra dopiero nie miałaby racji bytu, bo by szybko upadła Big Grin Takie moje zdanie, im wyższy level tym więcej idzie zarobić satoshi, bo się częściej pojawiają w matrixie.

W ogóle zrozumiałeś co ja napisałem? Nie napisałem, żeby zamiast NBT wypadały satoshi, tylko że NBT na giełdzie nikt nie chce kupować.

A wystarczyło by gdyby twórca wprowadził możliwość handlu NBT za $$. W tedy gra byłaby bardziej opłacalna :-)


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - fusek - 22-01-2018 22:06

Wypłacił ktoś już coś?
Dobrze zrozumiałem że można mieć tak jakby parę "postaci" w grze?


RE: CryptoWarfrare - Bitcoinowa gra MMORPG - [ KLASY | KOPANIE | NBT | HAKOWANIE ] - precell - 22-01-2018 23:46

(22-01-2018 22:06)fusek napisał(a):  Wypłacił ktoś już coś?
Dobrze zrozumiałem że można mieć tak jakby parę "postaci" w grze?

Chrzanić wypłaty, klikam sobie w robocie dla zabicia czasu Big Grin