Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W tym roku bede zapie****ał jak poje**ny (/Temat-W-tym-roku-bede-zapie-al-jak-poje-ny-142334)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - paweuq - 19-04-2017 04:44

@[ivandzms] Tu nie ma żadnej tajemnicy. Ja nigdy w życiu nie używałem budzika i nigdy nigdzie nie zaspałem czy to do pracy czy kiedyś szkoły. Baa ja nigdy nie spałem dłużej niż do 8 Smile Dziś obudziłem się jakoś 5:14. Mój organizm nie potrzebuje tyle snu chyba i już.

@[Zarobiony_Koles] Tak jedna z tych dwóch stron jest pod hacki. Domena i content jest pod pl chociaż keywordy są ją mieszne bo trochę pod global trochę pod pl.


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - Zarobiony_Koles - 19-04-2017 04:47

(18-04-2017 11:07)ivandzms napisał(a):  dzisiaj tak miałem. Wstałem ledwo co i ledwo doszedłem do telefonu. wyłączyłem budzik i miałem jeszcze jeden za pół godziny, a po nim jeszcze dwa. Nawet ich nie usłyszałem facepalm

Ja wstaję od 8 lat codziennie o 5 i nie mam z tym problemu. Budzik dzwoni to od razu wstaje mimo okropnego zmęczenia czasami, bo noce i warunki spania są różne. Położysz się na 5 minut to uśniesz w porządny sen. Pierwsze dwa tygodnie wstawania wcześnie są najtrudniejsze, potem jest tylko lepiej. To, że wyłączyłeś i nie wytrzymałeś swojego zmęczenia to po prostu nie zależało Ci aby wstać. Ja jak się budzę to do rozmaicenia co tydzień zmieniam budziki(dźwięki) bo ja się przyzwyczajam do dźwięków i nie reaguje :o


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - ivandzms - 19-04-2017 10:16

Miałem taki czas w 2016 że w każdy weekend (w tygodniu szkoła) a później w wakacje każdego dnia od 7:00 na nogach, ale ostatnio coś się zepsuło. Undecided


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - paweuq - 19-04-2017 11:32

WYZWANIE 30 DNI

2/30


Siemka!

Kolejny dzień za nami! Zaraz trzeba będzie się do pracy zbierać itp. Dziś też bardzo produktywny dzień moim skromnym zdaniem.

A tutaj moje zarobki z wczoraj, pierwszy dzień 4 leady ze stron w jednym dniu. Rolleyes I wpadło 22 zł Big Grin Ale scr nie podeślę bo mi się troszkę spieszy! Pozdro, do jutra!






A tutaj będą moje postępy.

NOF FRAZY W TOP 10: 11/39
HAT ILOŚĆ NISZ: 27



RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - paweuq - 20-04-2017 11:18

WYZWANIE 30 DNI

3/30


Dziś słabiutko ponieważ kilka ważnych spraw miałem na głowie ;/ No ale jeden hack udało się dodać. W pozycjach bez zmian, tzn sporo fraz ładnie poszło do góry jednak to jeszcze nie to i w top 10 się nie znalały, na bloga z hackami pojawiają się pierwsze wejscie z nowych wpisów. Także cały czas do przodu. Czołem, zaczynam się zbierać do pracy, dziś ostatni dzień Smile Wiec musze szafkę posprzątać itp.


A tutaj będą moje postępy.

NOF FRAZY W TOP 10: 11/39
HAT ILOŚĆ NISZ: 28/100



RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - paweuq - 21-04-2017 20:35

WYZWANIE 30 DNI

4/30


Witajcie! Kolejny dzień moich zmagań więc trzeba to opisać xD
Dziś dodałem 6 wpisów na bloga i robiłem to przez 4 godz a czemu tak dllugo? Bo między czasie pisałem z dziewczyną poł dnia spędziliśmy razem i jej jeszcze mało xD no w sumie mi też Tongue
Na eforsie wejscia fajnie wchodza leady nie koniecznie xD Ale ważne ze wejscią wzrastają Big Grin Także powoli ale do celu Big Grin

Pozdro! Miłego weekendu


A tutaj będą moje postępy.

NOF FRAZY W TOP 10: 11/39
HAT ILOŚĆ NISZ: 34/100



RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - Zarobiony_Koles - 22-04-2017 08:19

Miłego chłopie! Przede mna dziś do nagrania 50 filmów jest to nie możliwe Smile Ale ja lubię wykonywać rzeczy "NIEMORZLIWE" W skrócie jakies 2h materiału w 50 filmiakch po prostuBig Grin Tobie też życzę pracowitego Weekendu Smile


RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - paweuq - 22-04-2017 20:34

WYZWANIE 30 DNI

5/30



Witam

Myślałem że troszkę więcej dodam hacków no ale i tak nie jest jakoś źle Big Grin Ogólnie do konca roku chcę miec na tej stronie 300 nisz Big Grin "Jak działać to działać nie bujać na pół gwizdka..." Ponadto dodam jutro jeszcze kilka hacków, trochę przystopuję i zabiorę się za linkowanie strony NOF a w szczególności jednego tematu który przynosi narazie "największe profity" impreza
No i wypadałoby zacząć linkować bloga DS.

Pozdrawiam i do jutra. Takie wyzwanie 30 dni fajna sprawa daje kopa. Jak się skonczy moze zaczne tyle ze 60 Big Grin Zobaczymy



A tutaj będą moje postępy.

NOF FRAZY W TOP 10: 11/39
HAT ILOŚĆ NISZ: 41/100



RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - paweuq - 23-04-2017 19:20

WYZWANIE 30 DNI

6/30

Witam

Dziś niedziela była dość pracowita. Dodałem 6 nisz na HAT czyli w 6 dni dodałem aż 34 nisze. Super! Dziś również przygotowałem teksty na jedna z nisz HAT aby ją podlinkować z darmowych blogów + social media (nie wiem czy coś to da...) Dziś również założyłem FP (4 posty) + Kanał na Yt (1 film) dla bloga DS. Miejmy nadzieję że jutro bedzie jeszcze lepiej Big Grin A teraz zasłużony dziś odpoczynek Big Grin Pozdro




A tutaj będą moje postępy.

NOF FRAZY W TOP 10: 9/39
HAT ILOŚĆ NISZ: 47/100



RE: Czy w 2017 uda mi się zmienić życie? Rzucić etat... - Bazor - 23-04-2017 23:55

Dobrze Ci idzie, ciekaw jestem podsumowania po miesiącu pracy Big Grin
Każda z nisz ma swoją domenę ?