Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj w grę i zarabiaj 72,000satoshi dziennie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj w grę i zarabiaj 72,000satoshi dziennie. (/Temat-Graj-w-gre-i-zarabiaj-72-000satoshi-dziennie-140240)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Graj w grę i zarabiaj 72,000satoshi dziennie. - H_Brunner - 21-11-2016 22:30

Odradzałbym.

Przez dzisiejszy dzień udało mi się w 4 wypłatach zdjąć 150k. Teraz chciałem dociągnąć do 100k. Przy 88 nagle zaczęło naliczać od zera.

Czyli łącznie ukradło mi już od wczoraj prawie 1.2M


RE: Graj w grę i zarabiaj 72,000satoshi dziennie. - mcraft - 21-11-2016 22:37

No już niestety depozyt zrobiony tylko że coś dziś jest nie halo czekam na chociaż jedno potwierdzenie i lipa.
Nie wiem o co chodzi zawsze w 10 min szło a teraz sam zobacz http://screenshot.sh/ofkpAYx3qxe95


RE: Graj w grę i zarabiaj 72,000satoshi dziennie. - H_Brunner - 22-11-2016 00:29

Kiedy ja wysyłałem to po kilku minutach było w balansie jako niepotwierdzone, potem znikło zupełnie i dopiero po 2-3h się pojawiło.

Właśnie zjadło mi kolejne 2x, więc jeśli wskoczy Ci w balance to radziłbym natychmiast wypłacić.


RE: Graj w grę i zarabiaj 72,000satoshi dziennie. - mcraft - 22-11-2016 07:38

o ile w ogóle wskoczy bo jak na razie nie ma nic


RE: Graj w grę i zarabiaj 72,000satoshi dziennie. - H_Brunner - 22-11-2016 10:04

...
To zaczyna wyglądać jak partia z Profesorem Moriarty. Jeśli:

- nie pozwalasz, by balance przekroczyło 75k (do tylu sprawdzałem - błędy w sprawdzaniu kosztują Tongue)

- wpisujesz w wypłacie tak, by zostało coś w balance minimum PIĘCIOCYFROWA kwota (czyli min. 10000sat)
EDIT: Tego nie jestem pewien, przed chwilą przez literówkę zażądałem wypłaty, która zostawiała tylko 3k na koncie. Doszło i nie zjadło Tongue


To nie kradnie!!!

Stosuję się teraz do tych zasad i...

Udało mi się w ten sposób od rana (zacząłem 6:20) ściągnąć 400k w 12 wypłatach (jedna stracona: patrz niżej) Wszystkie znalazły się bez problemu na portfelu.

Postaram się to aktualizować na bieżąco po kolejnych, UDANYCH wypłatach.

ostatnio aktualizowany: 23:43


RE: Graj w grę i zarabiaj 72,000satoshi dziennie. - H_Brunner - 22-11-2016 23:04

Zwaliłem jedną rzecz. Kosztowało mnie to 40k. Wygląda na to, że jeśli jesteśmy wylogowani, to zrobienie withdraw odbiera nam satoshi z BALANCE, ale ich nie wysyła. Problem w tym, że skrypcik działa po stronie klienta, więc licznik na ekranie bije nawet wtedy, kiedy jesteśmy według serwera wylogowani. Działają też wszystkie przyciski na stronie. Trudno więc rozpoznać, czy jesteśmy zalogowani, czy już nie. Eksperymentuję aktualnie z autorefresh co 30 minut ale może wystarczy ZAWSZE zalogować się przed wypłatą?
Nie jestem niestety informatykiem a nie rozumiem w tym wszystkim jednej rzeczy. Jeśli (zakładam) baza kont jest po stronie serwera, to w momencie, gdy jesteśmy wylogowani WITHDRAW nie powinien mieć na nią wpływu. Na skutek naszej nieudanej wypłaty powinna się co najwyżej zmniejszyć ilość satoshi W LOKALNEJ KOPII naszego "Balance". Więc dlaczego po zalogowaniu nie wraca do stanu określonego przez bazę na serwerze?
Jeśli serwer-klient uzgadniają swoje stany i NADRZĘDNYM jest stan na kliencie, to zaraz wklepię sobie milion BTC w dane lokalnej kopii i jedziemy...
Żartuję: ja informatykiem nie jestem, ale na pewno nie jeden jest wśród graczy i dawno system tak głupi by wykorzystał.
Wygląda więc na to (na mój amatorski gust), że w chwili logowania nie stany kont są przesyłane ale pakiety opisujące operacje. Nawet te, które nie doprowadziły do faktycznego wysłania na nasz wallet, bo byliśmy wylogowani?

Albo porównuje stany kont na kliencie i serwerze a potem wybiera niższy Tongue

Jakiś informatyk to czyta i mógłby sie wypowiedzieć?


RE: Graj w grę i zarabiaj 72,000satoshi dziennie. - H_Brunner - 23-11-2016 07:08

23.11.2016 (od 6:25)

Wypłacone 240k (wypłat instant: 4)

aktualizowane: 11:50

Wygląda na to, że to coś, w jakiś niewytłumaczalny dla mnie (przy takim zwrocie) sposób PŁACI! Tylko sam skrypt jest niedopracowany, więc trzeba się kilku zasad pilnować, bo jak się trafi w jakiś błąd to kradnie. Postaram się jeszcze dzisiaj aktualizować, ale jeśli tak będzie szło to dam sobie spokój.

@mcraft: a jak u Ciebie?


RE: Graj w grę i zarabiaj 72,000satoshi dziennie. - mcraft - 23-11-2016 13:43

Bitcoiny doszly na konto I zastanawiam sie czy wyplacic tak jak radziles czy stawiac domki


RE: Graj w grę i zarabiaj 72,000satoshi dziennie. - xdax1 - 23-11-2016 13:49

Ja wypłacam codziennie po 200k i jest normalnie wszystko...
Wypłaty instant.


RE: Graj w grę i zarabiaj 72,000satoshi dziennie. - mcraft - 23-11-2016 14:01

Ja osobiscie planuje reinwestowac w domki bo co mi z tego ze szybko podwoje ma to sens?