Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Milion przed trzydziestką - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Milion przed trzydziestką (/Temat-Milion-przed-trzydziestka-140194)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Milion przed trzydziestką - Martinuss - 05-03-2017 14:36

@HajsMotywatory

Nie mogę znaleźć, ile masz lat? Wink

Jakie stawki proponowali za FlappySkins? Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 05-03-2017 19:41

20 w kwietniu Big Grin
Najwyższą propozycję jaką otrzymałem to 5000$. Już miałem się zgodzić ale wtedy duzo osób narzekało na PayPal, że czasami idzie wycofać do dwóch tygodni kasę po zapłaceniu itd. także wycofałem się z transakcji. Dodatkowo kilka poważniejszych błędów znalazłem wtedy, a nie chciałem sprzedawać 'lipy'. Jak bedę miał troszkę więcej czasu to dopracuję go i wrzucę, jak nie zdążę przed wygaśnięciem domeny to projekt raczej trafi do archiwum. Szkoda kilkuset godzin i zarobków jakie później można byłoby z tego wyciagnąć no ale cóż, trzeba iść dalej Big Grin

Konto, które promuje sobie na FB ma już 4000 znajomych, ponad 2000 obserwujących i 700 zaproszeń jeszcze w skrzynce. Miałem je później przerabiać na fanpage ale jednak w całkiem inny sposób je wykorzystam. Szkoda marnować je na fanpage, skoro jako 'żywa' osoba może pomóc o wiele więcej przy reklamowaniu projektów Cool


RE: Milion przed trzydziestką - Bazor - 05-03-2017 22:36

Konto stażowe czy założone w ostatnim czasie?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 06-03-2017 18:56

Stażowe - chyba niedługo będzie miało 2 lata, potwierdzone telefonem itd. Big Grin

Czasami dopada mnie mega zmęczenie ale jednak spełnianie marzeń daje ogromną siłę do dalszej pracy Big Grin

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka


RE: Milion przed trzydziestką - Bazor - 06-03-2017 23:15

Dobra to ja też właściwie takie mam jedno, ale panicznie się boję o jego utratę więc działam z rozwagą. Możesz mi powiedzieć ile znajomych dodajesz dziennie, potwierdzasz znajomość i jakie jeszcze czynnosci robisz nie narażając się na banicje? Tongue


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 09-03-2017 23:31

Nie wysyłam zaproszeń i akceptuje dziennie około 200 znajomości. Czasami robię tydzień przerwy z dodawaniem ich. Zdarza mi się nawet porozmawiać z ludźmi dla picu, żeby zwiększyć wiarygodność konta Smile
Oczywiście czasami warto wstawić świeże zdjęcie - przy akceptacji 'znajomych' często od razu lajkują. Także najpierw zdjęcie, później dodawanie znajomych.


RE: Milion przed trzydziestką - HajsMotywatory - 21-03-2017 17:46

W między czasie postanowiłem wznowić pracę nad botem do kasyn opartych o BitCoin.
Ostatnim razem jeden z użytkowników odważył się zainwestować. Algorytm radził sobie bardzo dobrze. Generalnie przez tydzień gry tylko raz przegrał, wypłaciłem zarobione satoshi i oddałem użytkownikowi z nadwyżką.
[Obrazek: 52c04725c871e9ec.png]

Tu widać przykładowe statystyki jakie wtedy uzyskał.
Kilka dni spędziłem nad algorytmem ale teraz wyniki są jeszcze lepsze.

Z limitem ustawionym na około ~1.2miliona satoshi (0.012BTC) w przypadku przegranej na 100 milionów losowań przegrał tylko 50 razy (dobił do limitu 0.012BTC straty i zaczął od początku). Mimo tego tak prezentowały się statystyki:
Po milionie losowań: +708 816 satoshi
Po 10mln losowań: +7 861 680satoshi
Po 100mln losowań: +30 681 879satoshi

Jest ktoś chętny zainwestować 0.02-0.03BTC, żeby przetestować? Tylko jak to w hazardzie wszędzie jest ryzyko. Na poprzednim algorytmie, który testowałem na przełomie listopada/grudnia (na poprzednich stronach są wpisy) wypłaciłem użytkownikowi 110% tego co wpłacił.
Także jest to opcja dla których ta kwota jest 'luźna'. Co do wydajności bota robił 100k-200k losowań dziennie - teraz serwer będzie u mnie na komputerze także może uda się coś szybciej.

Jeszcze postaram się trochę dopracować algorytm i zwiększyć jego skuteczność. Obecnie dobiera stawki dla 198 różny sytuacji.

@Edit:
Bot jak coś zarezerwowany i razem z Fox90 będziemy testować Big Grin


RE: Milion przed trzydziestką - cezar78 - 21-03-2017 17:57

Też miałem cel do 30 być milionerem, tymczasem dobijam 40 i dalej jestem dziadem


RE: Milion przed trzydziestką - Fox90 - 21-03-2017 17:57

Już myślałem, że chodzi o 4-6k złotych, tyle to nie mam Smile


RE: Milion przed trzydziestką - fusek - 21-03-2017 22:27

(21-03-2017 17:57)cezar78 napisał(a):  Też miałem cel do 30 być milionerem, tymczasem dobijam 40 i dalej jestem dziadem

Ja do 30 chcialem miec jedno mieszkanie na wynajem. Urodziny byly 2 lata temu jak mieszkania nie bylo tak nie ma. Zawsze cos po drodze wyskoczylo