Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów (/Temat-Zarobim-co-elitarne-miejsce-dla-internetowych-krezusow-122161)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - pietras909 - 31-08-2016 16:28

Został dodany nowy szablon generatora tokenów oraz gratuluje wygenerowania 165 milionów akcji do Facebooka Smile

[Obrazek: 3334137718.jpg]


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - Mikey - 01-09-2016 15:56

Witam, czy system polega na tym, że po prostu podpinam appki do Waszego systemu, następnie promuje link do zbierania tokenów? Czy muszę mieć coś na własnym serwerze czy wszystko odbywa sie przez Wasz system ?


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - zbyszeq - 01-09-2016 21:20

@[Mikey]
Odpowiem za Pietrasa.
W systemie generuesz sobie tylko ten cały "artykuł", potem php wrzucasz na serwer i tyle.


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - radek0389 - 04-09-2016 10:33

@[pietras909]
Mam pytanie/prośbę, czy można dodać opcję aby przy wysyłce postów przez tokeny podać tylko link do konkretnego już istniejącego na fb posta, który mam być opublikowany?


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - matek697 - 04-09-2016 19:13

(04-09-2016 10:33)radek0389 napisał(a):  @[pietras909]
Mam pytanie/prośbę, czy można dodać opcję aby przy wysyłce postów przez tokeny podać tylko link do konkretnego już istniejącego na fb posta, który mam być opublikowany?

Wchodzi tak:

Lista akcji -> Postowanie wspisów i tam gdzie jest pole "URL" to tam wklejasz ten link, gotowe.


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - pietras909 - 21-09-2016 16:20

bump & gratuluje wygenerowania już 177 milionów akcji do Facebook'a polecam także generator tokenów, dzięki niemu zbieranie tokenów jest jeszcze prostsze.


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - Aleksy Zieliński - 22-09-2016 14:28

Edited. Już wiem o co chodzi Big Grin Właśnie chodziło o to, tak jak Matek napisał Big Grin
Dziękuję i Pozdrawiam xd


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - matek697 - 22-09-2016 14:43

No to niezła akcja na 40 tokenów Lol
Ci ludzie pewnie zatwierdzili domyślnie widok postów "tylko dla znajomych" A Ty raczej ich nie masz w znajomych skoro nie widzisz tych postów.


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - Cromiell - 11-10-2016 13:07

@pietras909 Napisałem do Ciebie PW, mam problem z aktywacją serwisu w ramach użytkowania lead.network - akceptacja regulaminu i konta nie działa.


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - pietras909 - 21-11-2016 16:28

@Cromiell żadnego PW nie otrzymałem, oraz pod dłuższym czasie podbijam temat z garścią statystyk czyli obecny licznik akcji do FB to 200 milionów