Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na PPI - filmy, seriale, streamy i inne [Skrypt] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: Zarabiaj na PPI - filmy, seriale, streamy i inne [Skrypt] (/Temat-Zarabiaj-na-PPI-filmy-seriale-streamy-i-inne-Skrypt-121990)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zarabiaj na PPI - filmy, seriale, streamy i inne [Skrypt] - Giorgios - 26-03-2016 12:30

też Wam sie tak długo ładuje logowanie do panelu ?


RE: Zarabiaj na PPI - filmy, seriale, streamy i inne [Skrypt] - BaaTooN - 26-03-2016 18:00

Każda strona w panelu ładuje się około dwóch minut.. to chyba koniec tego skryptu :/


RE: Zarabiaj na PPI - filmy, seriale, streamy i inne [Skrypt] - toonwie - 30-03-2016 21:33

Panowie, wrzuciłem wszystko jak trzeba wpisuje nazwaserwera.pl/mod/setup.php i strona tak jakby nic nie było czy to musi poleżeć czy jak? :/


Dobra ogarnąłem. Jeszcze muszę się nauczyć technik promocji i będzie hajsik wpadał Big Grin


RE: Zarabiaj na PPI - filmy, seriale, streamy i inne [Skrypt] - Criss323 - 03-05-2016 19:00

Jak zmienić tekst pod tym playerem?


RE: Zarabiaj na PPI - filmy, seriale, streamy i inne [Skrypt] - Waldes93 - 05-05-2016 08:27

Z promocją to chyba najgorzej heheTongue


RE: Zarabiaj na PPI - filmy, seriale, streamy i inne [Skrypt] - patttson - 23-10-2016 11:30

Po naciśnięciu register od razu jest napis, że udało się zarejestrować. Ktos wie o co chodzi?


RE: Zarabiaj na PPI - filmy, seriale, streamy i inne [Skrypt] - Krakersik - 03-11-2016 21:16

Wiem że stary kotlet ale działa ten skrypt jeszcze? Big Grin


RE: Zarabiaj na PPI - filmy, seriale, streamy i inne [Skrypt] - V3rano - 25-11-2016 13:25

Działa - właśnie jestem po instalacji i wrzucam zawartość Smile


RE: Zarabiaj na PPI - filmy, seriale, streamy i inne [Skrypt] - typowyjanóż - 25-11-2016 16:49

Mam taki problem, edycja na stronie nie działa, zmieniam ustawiam, ale nie tworzy nowych projektów nic..

#EDIT

Dzieki za wstawke, ogarnąłem problem Smile


RE: Zarabiaj na PPI - filmy, seriale, streamy i inne [Skrypt] - Lukasio - 01-12-2016 10:34

Siema. Mam takie bardzo głupie pytanie Tongue. Wszystko zrobiłem, wszystko śmiga. Ale gdzie ja mam widzieć ile zarobiłem i na jakim procesorze płatniczym ?