Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. (/Temat-E-Whoring-na-gg-poradnik-dla-poczatkujacych-120953)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - war43 - 25-09-2015 14:21

Nie zmienia to jednak faktu, że liczba tych osób prawdopodobnie jest bardzo ograniczona, ponieważ poradnik był płatny.
Ja miałem na myśli rozwój sytuacji po ogólnym udostępnieniu poradnika, gdyby go zobaczyło X tysięcy ludzi.
Oczywiście nie zniszczyłoby to całkowicie tej metody, ale na pewno by mocno utrudniło pracę na polskich serwisach. (A w innych państwach ten sposób jest już i tak dość popularny)


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - AlucyBlue - 25-09-2015 21:12

Ja osobiście mało używałem kamerek, a sam sposób odkryłem na angielskim forum, jednak nie wykluczam że kiedys wstawie o tym poradnik Smile


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - bukkaker - 05-05-2016 17:12

Rakowa Metoda I Nikt Sie Nie Nabiera.
Przez To Nie Moge Sobie Z Nikim Pogadac Bo Same Ewhoringi


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - twardy - 05-05-2016 17:17

(05-05-2016 17:12)bukkaker napisał(a):  Rakowa Metoda I Nikt Sie Nie Nabiera.
Przez To Nie Moge Sobie Z Nikim Pogadac Bo Same Ewhoringi

Moze to przez twojego nicka?


RE: E-Whoring na gg, poradnik dla początkujących. - HavHavHenderson - 07-05-2016 18:14

Nalepsze w tym jest to jak ktoś nie umie i jeszcze go przez proces weryfikacji prowadzisz, to jest jak pomoc mu nieść krzyż, gdy idzie na ukrzyżowanie ;D