Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek (/Temat-Dziennik-Triblera-Snapchat-jako-idealny-zarobek-116911)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - So*Izzy - 09-07-2015 19:43

Czekamy na kolejne informacje o zarobkach Big Grin


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - v3XeR - 09-07-2015 22:18

A Ty masz najnowszą wersję snapa ? Big Grin


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 09-07-2015 23:00

9 Lipca
Dziś nie napiszę nic Big Grin Jestem po prostu wykończony po ognisku! aaa i najeba*y(trochę) też Big Grin impreza "Moi" chłopcy są wspaniali!!! /

Efekt:
[Obrazek: dv4dq2.jpg]

Jutro zrobię edit i wszystko wam opowiem.
A teraz. Dobranoc! Smile

@EDIT
No i witam z rana Big Grin
Wczoraj dużo się działo! Wstałem o 6 i podążyłem do sklepu.
Oczywiście Lipiec! Upał w ch*j a tutaj deszcz Big Grin Przez 2 godziny siedzieliśmy w altance popijaliśmy Sb. Ja oczywiście wysyłałem snapy do chłopców. Przestało padać i wszystko się zaczęło! Piliśmy, dalej to już sam nie pamiętam beka Powód? Chyba każdy się domyśla impreza



W tym miesiącu zarobiłem: 399.75 zł
Cel na Lipiec: 1000 zł



RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Pmxq - 09-07-2015 23:24

Kurcze, ale ładnie lecisz, zazdro Big Grin może chciałbyś się podzielić jakimiś wskazówkami? Lol Jak co to pisz :v GRATY! Tongue


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - lubiekeppa - 09-07-2015 23:43

Myślicie że nisze wartą kilkadziesiąt złoty ktoś wam da za darmo?


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Armin Van Buuren - 10-07-2015 00:05

Gratuluję zarobków, obserwuje, powodzenia Wink


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - wiezaawieza - 10-07-2015 00:34

No gratuluję Smile Pomysł naprawdę genialny!


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Mati435 - 10-07-2015 00:35

Dzięki za sposób sam coś po kombinuje na snapczacie bo dałeś mi motywacje swoimi zarobkami do tego Smile


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - DawidMoney - 10-07-2015 00:45

Trafiłeś na żyłę kasy xD


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - full2000 - 10-07-2015 09:37

Bardzo ładnie @[tribler] nie czytałem całego wątku ale zapowiada się ciekawie. Sam wpadłeś na tą metodę czy z jakiegoś poradnika?

Powodzenia! Wink Wink Wink