Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. (/Temat-Poradnik-zarabiania-na-przedmiotach-wirtualnych-ALLEGRO-i-nie-tylko-116462)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - pacman - 07-07-2015 16:09

Proszę autora o szczegóły na PWSmile Czy wszyscy, którzy zakupili poradnik mają DG?


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - Czaplinek - 09-07-2015 17:16

(26-06-2015 19:31)Captain napisał(a):  Ale co właściwie się sprzedaje tym sposobem? Skąd się to bierze? Skąd miałbym pozyskiwac te produkty czy co to jest, czy nie zabraknie ich, czy na pewno sobie z tym poradzę i czy to cały czas bedzie legalne (allegro sie do tego nie przyczepi jak wiecej osob bedzie sprzedawac) i nie wypali sie? Strasznie to podejrzane i mam wrażenie, ze ten sposób wymaga dużo szczęścia i nie każdemu sie uda, zwłaszcza jesli wiecej osób zacznie tak zarabiac i bedzie konkurencja.

Zbyt mało informacji aby płacić za to tak dużą cenę :/

Odpisz na PW bo posty na forum rzadko czytam.

Również proszę o odpowiedz na w/w pytania na PW jeżeli to możliwe.

Z Góry Dziękuję.


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - Panix - 09-07-2015 17:53

Też poproszę o szczegóły, dziekuje


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - przemo2741 - 09-07-2015 18:10

jeżeli dochód z tej sprzedaży będzie stały i ciągły to teoretycznie trzeba mieć DG, dobra zdecydowałem się, kupuję Smile


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - zbyszeq - 10-07-2015 12:01

Podesłałem na pw wszystkim


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - Neoko - 11-07-2015 20:44

ja bym kupil tylko prosze na pw wiecej informacji i rezerwacja moge zaplacic paypalem natychmiast


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - kasass - 12-07-2015 14:17

Poproszę więcej informacji na pw


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - badii - 14-07-2015 09:18

(26-06-2015 02:02)zbyszeq napisał(a):  2. "Projekt" tak jak napisałem, na razie przynosi mi dochód msc około 1-1.5k/msc - przy 15min dziennie.(to jest oczywisce po odliczeniu wszystkich kosztów.)

Czyli teoretycznie pracując po kilka godzin mogę ładne kilka tysięcy wyciągnąć? Poradnik się jeszcze nie wyczerpał? Ktoś kto kupił może się pochwalić zarobkami? Dziś będę mieć pieniądze i najprawdopodobniej kupie i biorę się ostro za zarabianie Smile


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - mocjes - 14-07-2015 21:13

pisz kupie to


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - badii - 14-07-2015 21:27

Kupiłem ostatnią sztukę więc myślę, że temat do zamknięcia Wink