Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Removera part 2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Removera part 2 (/Temat-Dziennik-Removera-part-2-115124)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Dziennik Removera part 2 - RemoverPL - 20-07-2015 21:29

Dzień 20
20 lipca 2015 - poniedziałek

Nic konkretnego. Poszło trochę spamu na ask.fm, napisałem do 100 osób, jednak 10 kliknęło w link. Jutro spam na FB Tongue Ehh, jak wy robicie te dniówki +50zł na spamie? Lol

[Obrazek: WWHUkDr.png]

Dziś zarobiłem: 1,77zł /30 [zarobek z bloga]
W tym miesiącu zarobiłem: 230 zł/600 zł


RE: Dziennik Removera part 2 - Lejston - 20-07-2015 21:48

Nikt tu się nie odzywa.
Wygląda na to, że wytrwały jesteśBig Grin

Jaki projekt robisz?


RE: Dziennik Removera part 2 - Koja - 20-07-2015 22:22

Może spróbuj na LeadMore i zgłoś się do jakiegoś mentora. Powinien Ci pomóc zarobić więcej Wink


RE: Dziennik Removera part 2 - RemoverPL - 20-07-2015 22:49

Nareszcie ktoś tu coś napisał Big Grin

(20-07-2015 21:48)Lejston napisał(a):  Nikt tu się nie odzywa.
Wygląda na to, że wytrwały jesteśBig Grin

Jaki projekt robisz?

Pierwszy projekt to modyfikacja do pewnej gierki na androida, jednak zrezygnowałem z tego, ponieważ popularność tej gry już dawno przeminęła. Nie mam również odpowiedniej wiedzy dotyczącej marketingu, a taki projekcik wymagałby odpowiedniej reklamy Smile Za jakiś czas pewnie do tego wrócę.

Drugi projekcik - strona z filmami online, jednak szybko ją usunąłem, jak zaczęło się masowe zamykanie tego typu stron Tongue

Trzeci projekcik - poradnik jak uniknąć mandatu za picie w miejscach publicznych - artykuły na hotcash (twójdziennik.eu) i również real content. Pozbierałem informacje z internetu, przeredagowałem i promowałem. Liczba UU nie była nawet zła, ale ani złotówki mi nie dali, chamy jedne Lol

Czwarty projekcik - również poradnik. Teraz chciałem napisać coś więcej, bo wydawało się, że nisza nie wypaliła, ale przyszedł mi do głowy pomysł na promowanie tego Big Grin

Teraz pracuję nad czymś mniejszym, dotyczy to ostatnich wydarzeń Big Grin Zobaczymy co z tego wyniknie. W tym miesiącu miałem przejść na PPA, ale nie mam czasu na rozwijanie strony, potrzebuję szybszej kasy, więc chwilowo zajmuję się spamem Tongue Mam zamiar założyć również bloga z content lockerem.

(20-07-2015 22:22)Koja napisał(a):  Może spróbuj na LeadMore i zgłoś się do jakiegoś mentora. Powinien Ci pomóc zarobić więcej Wink

Na LeadMore kilka miesięcy temu wyciągałem ładne dnióweczki 60 - 90zł, takie by mnie teraz satysfakcjonowały Big Grin Zgłoszę się na początku sierpnia Smile Props za Pinkmana na avku 2


RE: Dziennik Removera part 2 - Koja - 20-07-2015 23:03

Ja tu zaglądam cały czas, ale nie miałem co napisać.
Powodzenia w dalszym zarabianiu Smile


RE: Dziennik Removera part 2 - RemoverPL - 21-07-2015 21:10

Dzień 21
21 lipca 2015 - wtorek

Nic ciekawego. Nie spałem od 36h, nie jestem w stanie tak pracować Tongue W sumie nawet nie pamiętam co dziś robiłem. A do tego dalej nie mogę zasnąć, co polecacie na bezsenność?

Dziś zarobiłem: 0 zł /30
W tym miesiącu zarobiłem: 230 zł/600 zł


RE: Dziennik Removera part 2 - theatixs - 21-07-2015 21:25

będę obserwować


RE: Dziennik Removera part 2 - RemoverPL - 27-07-2015 20:55

Dzień 27
27 lipca 2015 - poniedziałek
Witam Smile Nie miałem internetu przez kilka dni, na szczęście, bo odpocząłem troszkę i nabrałem motywacji. Spam na grupach nic nie przyniósł, nisza mi się przeterminowała. Zarobek z bloga:

[Obrazek: 55b688ef4e636.jpg]
[Obrazek: 55b688ebd2166.jpg]

Dziś zarobiłem: 14 zł/20 [firesub]
W tym miesiącu zarobiłem: 342 zł/600 zł

Dziennik dot. opcji binarnych: http://binarne.com/Temat-Konto-Demo-Dziennik-Removera-pierwsze-kroki-w-opcjach-binarnych






RE: Dziennik Removera part 2 - BennQu - 27-07-2015 21:49

Bracie, zarabiam takie kwoty jak ty na razie. Damy rade i będą 200zł+ dziennie, grunt to się nie poddawać i otworzyć umysł. Powodzonka bro !


RE: Dziennik Removera part 2 - RemoverPL - 28-07-2015 23:03

Dzień 28
28 lipca 2015 - wtorek
Nic konkretnego. Na razie rezygnuję z FB, ten zarobek raczej nie jest dla mnie Big Grin Ale w późniejszym czasie wykorzystam jeszcze moje konta.

A później jeszcze zbiję gruby hajs na opcjach binarnych Wink

Dziś zarobiłem: 0 zł/20 [firesub]
W tym miesiącu zarobiłem: 342 zł/600 zł

Dziennik dot. opcji binarnych: http://binarne.com/Temat-Konto-Demo-Dziennik-Removera-pierwsze-kroki-w-opcjach-binarnych