Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposoby na dodatkowe BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Sposoby na dodatkowe BTC (/Temat-Sposoby-na-dodatkowe-BTC-112787)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - Matixio - 29-04-2015 09:51

http://prntscr.com/6zgaar
Masakra prawie nic nie dostaje .... a nabija po kilka set k satoshi..


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - distroj - 29-04-2015 09:56

Panowie, miałem prawie 0.04 BTC, przy próbie wypłacenia:

Cytat:Banned
We are sorry, your account has been banned for fraudulent activity.

If you feel this is in error, please send us a message.

konto zablokowane Sad

Angry


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - Matixio - 29-04-2015 10:01

(29-04-2015 09:56)distroj napisał(a):  Panowie, miałem prawie 0.04 BTC, przy próbie wypłacenia:

Cytat:Banned
We are sorry, your account has been banned for fraudulent activity.

If you feel this is in error, please send us a message.

konto zablokowane Sad

Angry

No to lipa Sad Sad


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - remka - 29-04-2015 10:08

(29-04-2015 09:56)distroj napisał(a):  Panowie, miałem prawie 0.04 BTC, przy próbie wypłacenia:

Cytat:Banned
We are sorry, your account has been banned for fraudulent activity.

If you feel this is in error, please send us a message.

konto zablokowane Sad

Angry

na którym z portali ?


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - szygorski - 29-04-2015 10:14

Tak, ale ja za to wczoraj miałem super wpływ Huh i zleciłem wypłatę która doszła w 24h, jak będę miał chwilę to wrzucę wam dowody wypłat Wink

Chwila chwila 3,5 miliona? = 0,035BTC? około 30 zł, ładnie! jakiś screen? Coś?

EDIT: WOW nie zauważyłem że tyle postów doszło. Kto dostał bana? :> Ciekawe jest to że mi akurat normalnie wypłacili, z tym że ja mam konto już dłuższy czas (miesiąc). Dobra wklejam dowody:

[Obrazek: j0np4c.jpg]

[Obrazek: v8ynx9.jpg]

[Obrazek: m8dhur.jpg]


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - remka - 29-04-2015 10:21

[Obrazek: exkJAW3.jpg]

to z kompa na którym siedzę jak wrócę z pracy dam z notebooka, który odpalony 24h Wink


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - szygorski - 29-04-2015 10:24

masz 2 różne konta? Gdyby ktoś pytał konto założyłem jakieś 2 miesiące temu ale od miesiąca "klikam" Wink Powiem tak -> nie patrz na to co Ci pokazuje w Erningu, tylko sprawdzaj ile ci rzeczywiście nalicza http://coinurl.com/profile-transactions.php?page=0 Wink Jak dostałem ten swój wpływ to nigdy nie miałem w erningu pokazanej takiej ilości aż Wink

Do osoby która dostała bana -> były kliknięcia w "skip ad"? i z jakiej sieci korzystała? TOR? Czy może jakieś AERO, PLAY, PLUS, ORANGE, NEOSTRADA czy inna ze zmiennym IP? Zauważyłem że w AERO2 np. wszystkie ip zaczynają się tak samo 5.172.247.___ i mogą się połapać że coś jest nie tak, ponieważ ręcznie robią wypłaty.


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - remka - 29-04-2015 10:27

robię na lapku i na notebooku. na lapku w nocy a na note cały czas. na note sciagam pliki na chomika wiec chodzi i tak caly czas, lapek z netem od Plusa a note z netem stałym wiec sie za IP nie moga przyczepic


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - szygorski - 29-04-2015 10:35

na note działasz z TOREM, na lapku resetujesz PLUSA? tak?

Swoją drogą dziwne że nikt nie zapytał, w regulaminie jest niby:

Cytat:Can I place shortened links or banners on TOR hidden services?
Clicks from TOR nodes will likely be rejected. If you have a .onion hidden site which does not contain any offensive materials, please tell us the address. After a review, we will add your site to the whitelist.

Ale ja wypłatę dostałem, bana też nie załapałem. Nabiję sobie jeszcze dzisiaj i zrobię przerwę na kilka dni Smile


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - remka - 29-04-2015 10:44

Nie chce mi sie resetowac Plusa. Na obu cisnę TORem. Ten ban mnie nastraszył trochę, akurat wtedy gdy stawki wzrosły xd ja nie przestaję, dobijam do wypłaty - wypłacam i cisnę dalej. -nie wypłacą, szukam dalej ułatwień w zdobywaniu Wink