Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share (/Temat-Profit-Forest-rozbudowane-Revenue-Share-110068)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - overlord25 - 28-03-2015 15:55

Naliczenia są spokoBig Grin Upgrady mam przedłużoneLol Czekam na kupowanie akcjiTongue


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - Izythor - 28-03-2015 16:18

Po jakim czasie kończy się wykupienie recyklingu? Ciągle nie dostałem z niego żadnej reklamy, mam nadzieję że coś ruszy, jeśli nie to napiszę do supportu.


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - asamer - 28-03-2015 16:22

Recykling kończy się gdy dostaniesz reklamy o łączenej wartości 1$. Ja też dzisiaj nie dostałem, to jest nowy program, większość ludzi stara się klikać wszystkie reklamy, ale czasem się coś trafi.

P.S. Ruszyły micro jobs.


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - czarny7777777 - 28-03-2015 16:43

kolejny dzien i znowu piekne naliczanie (czyli jak widac są one tu nawet w weekendy)

naliczanie z 28.03.2015

[Obrazek: adn.jpg]


ruszyły micro jobs (w innej formie jak myślałem ale pomysł wydaje sie ciekawy)



a tak wyglądają reklamy z recy


[Obrazek: nali.jpg]

(co 2 dzien dostaje recy)


zobacz
REFBACK ProfitForest !!!


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - overlord25 - 28-03-2015 18:08

A u mnie takTongue
[Obrazek: add948249209c.jpg]


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - Izythor - 28-03-2015 20:02

Czu już ktoś z was wykonywał micro jobs? Nie wiem na czym one polegają, a nie chcę mieć z tym problemów.


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - kolorpurpury - 29-03-2015 14:48

MICRO JOBS to zadania dodawane przez użytkowników. Musisz wykonać wszystko według ich instrukcji i powienieneś otrzymać kasę. Pewnie płacą nieco więcej i resztę zabiera strona - fajne rozwiązanie bez korzystania z zewnętrznych firm.

Naliczenia są codziennie ponieważ są one automatyczne. Admin określa tylko ile kasy i jaki procent na daną grupę przeznacza. Resztę liczy system. W każdej grupie jest zawsze stała liczba reklam z głównego naliczenia. Im wyższa grupa tym jest ich chyba mniej. Część reklam to jakiś większy %, druga część mniejszy i trzecia najmniejszy. Więc zawsze w naliczeniach są 3 wartości reklam rozdzielane przez system dlatego te liczby nie są okrągłe.

Naliczenia są wysokie ale z dnia na dzień spadają (co było oczywiście do przewidzenia).

Powinny pójść w górę jak wejdzie BTC no i im więcej będzie dodatkowych rzeczy tym na wyższym poziomie się one utrzymają i dłużej.

Spadają ponieważ jest coraz większa liczba osób do podziału dziennych zarobków Smile


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - Izythor - 29-03-2015 15:28

Ile reklam dostajecie? Będąc w grupie 3 dostawałem po 42 reklamy, dzisiaj przybyło 35. Mam nadzieję że system nie zabrał mi 7 reklam. Smile Generalnie program godny polecenia, miejmy nadzieję, że długo pociągnie.


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - Izythor - 29-03-2015 21:51

Czy tylko ja nie mogę się zalogować? Ciągle pisze: Invalid Captcha, Please reenter captcha.


RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share - asamer - 29-03-2015 21:55

U mnie wszystko ok.