Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
maax6 - User z dużym stażem włamuje mi się na konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: maax6 - User z dużym stażem włamuje mi się na konta (/Temat-maax6-User-z-duzym-stazem-wlamuje-mi-sie-na-konta-109626)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - maax6 - 09-03-2015 21:40

Jak pisałem już wcześniej. Prawo Polskie mówi o takim czymś jak "domniemanie niewinności". Ja nic nie muszę udowadniać ze względu na brak dowodów i bezpodstawne oskarżenia. Nie wiem jak niby miał bym to udowodnić. Może mam komuś laptopa podesłać aby mi wszystko przeszukał. Chore. Kolejny raz żądam przeprosin. Jeżeli ich nie otrzymam wystąpię do admina o udostępnienie danych Radka (cokolwiek, IP lub inne dane) ponieważ założę mu sprawę o zniesławienie. Jeżeli admin mi ich nie udostępni będę musiał zakładać sprawę w inny sposób(nie wiem czy podawać forum czy jak, ale uzyskam porady prawnej)


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - Radek4921 - 09-03-2015 21:48

(09-03-2015 21:40)maax6 napisał(a):  Jak pisałem już wcześniej. Prawo Polskie mówi o takim czymś jak "domniemanie niewinności". Ja nic nie muszę udowadniać ze względu na brak dowodów i bezpodstawne oskarżenia. Nie wiem jak niby miał bym to udowodnić. Może mam komuś laptopa podesłać aby mi wszystko przeszukał. Chore. Kolejny raz żądam przeprosin. Jeżeli ich nie otrzymam wystąpię do admina o udostępnienie danych Radka (cokolwiek, IP lub inne dane) ponieważ założę mu sprawę o zniesławienie. Jeżeli admin mi ich nie udostępni będę musiał zakładać sprawę w inny sposób(nie wiem czy podawać forum czy jak, ale uzyskam porady prawnej)

Dobrze, przepraszam serdecznie Panie maax6, nie mam na Pana stuprocentowych dowodów. Proszę o wybaczenie mi mojej pochopności.
Następnym razem będę się upewniał na sto procent zanim kogoś oskarżę.


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - Admin - 09-03-2015 21:57

(09-03-2015 21:40)maax6 napisał(a):  Jak pisałem już wcześniej. Prawo Polskie mówi o takim czymś jak "domniemanie niewinności". Ja nic nie muszę udowadniać ze względu na brak dowodów i bezpodstawne oskarżenia. Nie wiem jak niby miał bym to udowodnić. Może mam komuś laptopa podesłać aby mi wszystko przeszukał. Chore. Kolejny raz żądam przeprosin. Jeżeli ich nie otrzymam wystąpię do admina o udostępnienie danych Radka (cokolwiek, IP lub inne dane) ponieważ założę mu sprawę o zniesławienie. Jeżeli admin mi ich nie udostępni będę musiał zakładać sprawę w inny sposób(nie wiem czy podawać forum czy jak, ale uzyskam porady prawnej)

Ta... Podaj forum do prokuratury facepalmfacepalm czekamy.


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - piotrekprorok - 09-03-2015 21:58

(09-03-2015 21:40)maax6 napisał(a):  Jak pisałem już wcześniej. Prawo Polskie mówi o takim czymś jak "domniemanie niewinności". Ja nic nie muszę udowadniać ze względu na brak dowodów i bezpodstawne oskarżenia. Nie wiem jak niby miał bym to udowodnić. Może mam komuś laptopa podesłać aby mi wszystko przeszukał. Chore. Kolejny raz żądam przeprosin. Jeżeli ich nie otrzymam wystąpię do admina o udostępnienie danych Radka (cokolwiek, IP lub inne dane) ponieważ założę mu sprawę o zniesławienie. Jeżeli admin mi ich nie udostępni będę musiał zakładać sprawę w inny sposób(nie wiem czy podawać forum czy jak, ale uzyskam porady prawnej)

beka


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - maax6 - 09-03-2015 22:24

Załatwione. Można zamknąć.

Panie admin, bez śmiechów mi tu proszę. Gdybym potrzebował zrobił bym to. Na szczęście nas wszystkich, nie muszę


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - daniel42na - 09-03-2015 22:26

[Obrazek: be09aaf228b98c2eb3c49b4690f27c7adbf56951...e8490a.jpg]


RE: User z dużym stażem włamuje mi się na konta - Admin - 09-03-2015 22:33

Nie dość że już i tak masz opinie oszusta, to jeszcze starasz się przyszyć sobie opinie idioty...

Niestety masz już 80% warna i 20% które właśnie otrzymasz za nieregulaminową sygnaturę przyczynią się do miesięcznego bana, przez który być może się opamiętasz.