Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na: rekki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Uwaga na: rekki (/Temat-Uwaga-na-rekki-109121)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Uwaga na: rekki - asiorek - 24-02-2015 11:08

(24-02-2015 08:44)Geesiek napisał(a):  
(24-02-2015 02:00)ZeeZ napisał(a):  Również zamawialem uslugi u rekkiego i nie mialem żadnych problemow. Zalogowales sie na wszystkie konta z jednego adresu i boom Big Grin

I on, jak i ja logowaliśmy się z innego IP. Dlaczego więc gdy w przedziale czasowym 15 minut rekki zalogował się na wszystkie z RÓŻNYCH IP to jest okej, ale jeśli ja zalogowałem się w ciągu 15 minut na wszystkie konta, także z RÓŻNYCH IP to już jest źle i moja wina?

Napisałem ci wyżej sprostowanie, i ty sam teraz wyjasniles przyczynę padnecia kont. On zalogowal się na te konta z Warszawy np a ty od razu po tym zalogowales się ze Szczecina Krakowa i białego stoku, Facebook zablokował to bo stwierdził że to jakaś kradzież gdzie nagle są logowania z całkiem innych zakonktow kraju Wink jeśli byś oddoczekał, np 30 minut od otrzymania i zalogować byś się po 30 minutach, Założę się ze nie było by tego problemu Wink


RE: Uwaga na: rekki - Geesiek - 24-02-2015 12:25

Przepraszam rekkiego za obrażanie go, od dziś jestem lepszym człowiekiem i wybaczam każdemu.


RE: Uwaga na: rekki - asiorek - 24-02-2015 12:27

Ale tutaj właśnie winą leży po swojej stronie, byłeś zbyt nahalny. Gdybyś pomyślał i oddoczekał z 30 minut od czasu logowania rekkirgo ta sytuacja nie miała by miejsca Wink
Zrób sobie konto, wyślij jakiemuś amerykancowi niech się zaloguje potem szybko mi i w tym samym czasie zaloguj się ty, 3 różne lokalizacje, założę się ze nie przetrwa to konto już do twojego zalogowania,


RE: Uwaga na: rekki - Geesiek - 24-02-2015 13:02

Przepraszam rekkiego za obrażanie go, od dziś jestem lepszym człowiekiem i wybaczam każdemu.


RE: Uwaga na: rekki - asiorek - 24-02-2015 13:05

No i jak widzisz sam sobie zaszkodziles Wink


RE: Uwaga na: rekki - Geesiek - 24-02-2015 13:39

Przepraszam rekkiego za obrażanie go, od dziś jestem lepszym człowiekiem i wybaczam każdemu.


RE: Uwaga na: rekki - milosz998 - 24-02-2015 13:58

Sprawa jest jasna jak Słońce.

Rekki nie wywiązał się z zamówienia, nie było grup, do tego ta blokada, wyraźnie z winy rekkiego.

Jak się bierzesz kolego za zakładanie i sprzedawanie kont za jakieś chore pieniądze to rób to porządnie.

Konta miały być na 19, a dostał jest 22-23? Powiecie mi że 4 godziny opóźnienia miał przez "nękanie" go na PW? Proszę was. Nawet gdyby nie potrafił czytać i składał ledwo co wyrazy to wątpię żeby 4 h odczytywał wiadomości na PW.


RE: Uwaga na: rekki - LeftwardBus88 - 24-02-2015 14:03

(24-02-2015 13:58)milosz998 napisał(a):  Sprawa jest jasna jak Słońce.

Rekki nie wywiązał się z zamówienia, nie było grup, do tego ta blokada, wyraźnie z winy rekkiego.

Jak się bierzesz kolego za zakładanie i sprzedawanie kont za jakieś chore pieniądze to rób to porządnie.

Konta miały być na 19, a dostał jest 22-23? Powiecie mi że 4 godziny opóźnienia miał przez "nękanie" go na PW? Proszę was. Nawet gdyby nie potrafił czytać i składał ledwo co wyrazy to wątpię żeby 4 h odczytywał wiadomości na PW.
Niby czemu jego wina?
Tak samo 1 twierdzi ze dal konto o 19:20 a drugi ze o 22-23


RE: Uwaga na: rekki - Geesiek - 24-02-2015 14:06

Przepraszam rekkiego za obrażanie go, od dziś jestem lepszym człowiekiem i wybaczam każdemu.


RE: Uwaga na: rekki - LeftwardBus88 - 24-02-2015 14:09

(24-02-2015 14:06)Geesiek napisał(a):  Dal konta o 19 lecz nie miały grup czyli byly nie pełne, o 22-23 miał dodac do grup ale juz padly
Padly jak sie logowales?