Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ColibriPlaza!!! - Totalny hit kryptowaluty!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ColibriPlaza!!! - Totalny hit kryptowaluty!! (/Temat-ColibriPlaza-Totalny-hit-kryptowaluty-107505)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: ColibriPlaza!!! - Totalny hit kryptowaluty!! - kris6917 - 04-02-2015 16:42

zarejestrowany


RE: ColibriPlaza!!! - Totalny hit kryptowaluty!! - mintek14 - 04-02-2015 18:17

rejestruje się


RE: ColibriPlaza!!! - Totalny hit kryptowaluty!! - speed055 - 04-02-2015 22:48

Zarejestrowany


RE: ColibriPlaza!!! - Totalny hit kryptowaluty!! - xprzemol - 06-02-2015 00:21

Nie polecam. Napisałem na maila użytkownika Hacked po czym on stwierdził że piny są, ale mi nie da bo tak on chcę. Że to on sobie zdecyduje komu je da a komu nie, choć zarejestrowałem się z refa i spełniłem wszystkie wymagania które były określone w tym wątku o których doskonale wiedział. Po prostu żenadaa..


RE: ColibriPlaza!!! - Totalny hit kryptowaluty!! - Hacked - 06-02-2015 01:07

Nie, bo tak chcę, a po prostu podajesz się pod fałszywymi danymi. Takich osób nie tolerujemy. Poza tym wątek założył Ruska34, a nie ja. Każda inna osoba dostała PIN, która wysłała prośbę do mnie. Ty kombinujesz jak się da, poza tym ubliżasz mi podczas korespondencji, więc mam prawo do takiej decyzji. Przeznaczona ilość pinów do rozdania została już wykorzystana, ale postanowiłem powiększyć trochę pulę i wolę żeby trafiły one do odpowiedzialnych osób. Macie jeszcze tylko 2 dni na to, aby otrzymać PIN. Pozdrawiam


RE: ColibriPlaza!!! - Totalny hit kryptowaluty!! - xprzemol - 06-02-2015 01:25

Nie ubliżam Ci tylko mówiłem jak jest. Posługujesz fałszywymi danymi? To że nie chciałem dołączyć z realnego konta fb do grupy to nie znaczy że kombinuje. Po prostu nie chciałem udostępniać na tej grupie swoich danych osobowych i tyle, bo nie lubie, a Ty wciąż tego nie rozumiesz. I weź się dogadaj z takim kolesiem...

Więc tego, dziękuje za zrobienie mnie w balona i mam nadzieje że przynajmniej nikogo więcej nie oszukasz, ja to jakoś zniose Wink Pozdro..


RE: ColibriPlaza!!! - Totalny hit kryptowaluty!! - Hacked - 06-02-2015 01:51

Boli Cię czy coś? Swoich zachowaniem doprowadziłeś, że nie otrzymasz i przyjmij to do zrozumienia. To nie wątek do prywatnych dyskusji.


RE: ColibriPlaza!!! - Totalny hit kryptowaluty!! - wuu - 06-02-2015 11:20

Witam. Czy ktoś jeszcze nie otrzymał Pinu, a chce dołączyć do projektu ColibriPlaza ? Jeżeli tak to proszę o PRIV. Razem z Hacked postaramy się ten temat ogarnąć jak tylko najlepiej potrafimy. Pozdrawiam.

A tymczasem zapraszam jeszcze do poniższego wideo.

Ostatni dzień na dołączenie.






RE: ColibriPlaza!!! - Totalny hit kryptowaluty!! - Hacked - 06-02-2015 20:26

Zostały niecałe 2 dni na rejestrację. Proszę pisać, gdyż niektórzy z Was piszą, że są zarejestrowani, a bez PIN'u nie da się zarejestrować jako member. Darmowa rejestracja upoważnia Was do rabatu w wysokości max 5%.


RE: ColibriPlaza!!! - Totalny hit kryptowaluty!! - BertoneTurbo - 07-02-2015 11:50

Zarejestrowalem sie przed chwila Wink pw napisalem do ciebie hacked Smile czekam na pin
Pozdrawiam