Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! (/Temat-Play4Win-pl-baw-sie-i-zgarniaj-Nagrody-102677)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - SureQ - 30-11-2014 20:50

Kto jest adminem tego serwisu i gdzie macie siedzibe ?


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Play4Win.pl - 30-11-2014 20:52

(30-11-2014 20:50)SureQ napisał(a):  Kto jest adminem tego serwisu i gdzie macie siedzibe ?

Wszystkie informacje nt. spółki znajdziesz w Regulaminie/Polityce Serwisu.


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - broofie - 30-11-2014 20:52

Czyli po polnocy juz normalnie beda naliczane punkty z gier dla kont silver i gold? Nie jestem pewien, ale grajac dzisiaj moj mnoznik wynosil standardowo 1.


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Play4Win.pl - 30-11-2014 20:54

(30-11-2014 20:52)broofie napisał(a):  Czyli po polnocy juz normalnie beda naliczane punkty z gier dla kont silver i gold? Nie jestem pewien, ale grajac dzisiaj moj mnoznik wynosil standardowo 1.

Dokładnie - zgodnie z Regulaminem.


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - broofie - 30-11-2014 20:58

Niby wszystko jest w regulaminie, ale ilosc tekstu zniecheca. Co prawda przelecialem wzrokiem przez tresc regulaminu, lecz tak szybko jak to zrobilem, to rownie szybko zapomnialem, ze go czytalem.


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Play4Win.pl - 30-11-2014 21:01

Niestety - taki musi być. Na szczęście gdy piszę się takie dzieło, zapamiętaj jest już łatwiej Smile


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - TorRenT - 30-11-2014 22:18

Walkę o Ipada uważam za otwartą Big Grin


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Play4Win.pl - 01-12-2014 00:25

Jak wspominaliśmy - wystartował GetWin Zabaw. Ranking odświeżany jest co godzinę.

Dzisiaj w nocy nasi dzielni programiści starają się usunąć wszystkie błędy, które nam podesłaliście. Został zlokalizowany już błąd dotyczący dziwnych zachowań w zadaniach. Dotyczył uruchomienia dwóch zadań jednocześnie. Trwa naprawa, po zakończeniu będziemy przypominać Wam na stronie o konieczności wyczyszczenia ciastek, aby sytuacja się nie powtórzyła.

Trwają także prace przy kodzie w przypadku Zabaw Zręcznościowych i usunięcia drobnych błędów.

Pozdrawiamy,
Ekipa Play4Win


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Play4Win.pl - 01-12-2014 08:31

Zadania zostały tymczasowo wyłączone z powodu problemów technicznych związanych z ich działaniem. Osoby, które podeszły już do wykonania, a nie otrzymały Punktów, otrzymały już zwrot na swoje konta.

Niedługo błąd zostanie naprawiony i wszystko powróci do normy.

Tym czasem zapraszamy do korzystania z zabaw, w któych zostały uruchomione rankingi. Przypominamy, że można wygrać super Nagrody - m.in. ipada mini, samsunga galaxy tab 4 WiFi, masę voucherów i gadżetów!


RE: Play4Win.pl - baw się i zgarniaj Nagrody! - Situation - 01-12-2014 09:29

potwierdziłem maila chce się zalogować a wyskakuje mi rejestracja facepalm
już działa Smile ale ten serwis nie dla mnie Smile