Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a (/Temat-Opcje-binarne-Dziennik-pracy-matchless-a-102554)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 17-12-2014 19:25

Dzisiejszy dzień jest zdecydowanie lepszy jak wczorajszy. Nie tylko pod względem wygranych, jakiś bardziej do życia jestem, bardziej chętny do działania i więcej widziałem przez to na wykresie.
Trafiłem na fajny spadek EUR/CAD, wykorzystałem to podwajając pozycję.

[Obrazek: 71UqQao.jpg]

Na koniec dnia mimo, że niezbyt przychylnie wypowiedziałem się o wskaźnik postanawiam wypróbować przez kilka dni pewną konfigurację. Prześledziłem wykres w ostatnich kilkunastu dniach na takich wskaźnikach jak: RSI, MFI, DeMarker, Stochastic, Stochastic Oscillator, CCI i Fractal Up. Zmieniłem niektóre ustawienia i porównałem ich wskazania. Na placu boju pozostali tylko RSI, Stochastic i Fractal Up. MFI było totalnie zamulone względem innych, DeM pokazywał zbyt dużo fałszywych sygnałów podobnie jak CCI. Z dwóch Stochów wybrałem tego co miał mniej fałszywek. Fractal Up jest dla mnie zagadką póki co, wskazuje najdalej wysunięty punkt ale sam za wiele nie zdziała, zresztą jak każdy wskaźnik.
Liczę na ich dobrą współpracę w kolejnych dniach, a do tego stare dobre średnie kroczące w tle będą podpowiadać z dalszej perspektywy co się dzieje.

[Obrazek: gpY42SS.jpg]

Wygranych - 5
Przegranych - 1

Bilans dnia - 59,2
Stan konta - 53737,59


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - MaLiN - 18-12-2014 00:08

(17-12-2014 19:25)matchless napisał(a):  Dzisiejszy dzień jest zdecydowanie lepszy jak wczorajszy. Nie tylko pod względem wygranych, jakiś bardziej do życia jestem, bardziej chętny do działania i więcej widziałem przez to na wykresie.

To jest normalne zjawisko u inwestora, u mnie to się ciągnie od końca października Sad


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 18-12-2014 09:53

Może potrzebujesz odpoczynku? Wyjedź na parę dni na łono natury, zrelaksuj się, pomedytuj, wypij sobie sosnową herbatkę aby jeszcze bardziej połączyć się z otoczeniem... ja po takich odpoczynku wracam jak nowo narodzony Wink. Właśnie w ten weekend jadę, nabrać siły na święta ;D.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - MaLiN - 18-12-2014 12:30

Dziś jadę już do rodziny, więc może nabiorę sił albo jeszcze stracę przez nerwy Big Grin Może po nowym roku już będę na siłach Wink


Odp: RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - osinex - 23-12-2014 09:59

Del


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 23-12-2014 11:15

Mała przerwa będzię musiała jeszcze trochę potrwać. Straciłem lapka a wraz z nim swoje statystyki i skonfigurowany mt4. Wszystko trzeba będzie na nowo stawiać na nowym już zakupionym sprzęcie. Jednak do obstawiania wrócę dopiero po świętach, teraz ani czasu ani głowy na to nie ma.

Jeżeli osinex uważasz, że mój dziennik należy usunąć z powodu jego porzucenia to muszę Cię rozczarować, nie rezygnuje z prowadzenia dziennika a w same opcje będę się coraz bardziej zagłębiał.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - Tomono - 29-12-2014 22:16

Ile czasu dziennie poświęcasz na inwestowaniu ? Chodzi mi o to ile czasu zajmuje ci analizowanie wykresów itp. ?


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - Varnity - 29-12-2014 23:07

@matchless Ładnie lecisz, ja od dzisiaj zacząłem grać na koncie demo w SpotOption i powiem jedno, w pewnym momencie nie dało się kupić danej waluty, jakieś problemy z serwerem, dziwna sprawa.

Będę śledzić na bieżąco, powodzenia !


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - matchless - 29-12-2014 23:13

Z reguły jak mam dzień inwestycyjny to siadam do wykresów o dwóch porach, przed południem i po południu. Od otworzenia wykresu do postawienia mija od kilku minut do kilku godzin, ciężko mi ten czas uśrednić. Analizuje wykres w trzech trendach, wyciągam formację i jeżeli jest wszystko w odpowiednim miejscu to wchodzę. Często brakuje mi odbicia, potwierdzenia trendu czy innych rzeczy to zapisuję sobie stan i wracam do niego właśnie w tej drugiej porze dnia.
Póki co wciąż szukam swojej metody, wskaźników i strategii. Dlatego bywa i tak, że przesiaduję cały dzień nad zrozumieniem czegoś nowego.

Ładnie lecę? Z taką grą w realu to bym raczej popłynął Wink
Spotoption jak do tej pory miał u mnie jedną kilku minutową zwiechę i kilka mniejszych. Naturalną rzeczą jest opóźnianie i kilka sekund przy stawianiu opcji, przez co można się nieźle zdziwić jak ktoś gra na krótkich czasach Wink.


RE: Opcje binarne - Dziennik pracy matchless'a - MaLiN - 01-01-2015 15:29

Mam nadzieję, że w tym roku zaczną się pojawiać nowi brokerzy, którzy oferują stawianie opcji bezpośrednio na MT4 Smile