Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Storm Legendarna księga pracy w PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Storm Legendarna księga pracy w PPI (/Temat-Storm-Legendarna-ksiega-pracy-w-PPI-100986)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - stormpkp - 18-12-2014 00:08

siemaneczko daje statki po 5 dniach chyba sorka ale remoncik na chacie robię i wiecie jako to jest pieniążki z automatu blogspot to cieszy 2
stateczki:
[Obrazek: ppi.JPG]


ale niebawem sądzę że niebawem poleci jeszcze lepiej jak tylko nowe blogi się trochę wy pozycjonują,
dodatkowo chciałem pokazać jakie mam staty na klikniecie w buuton download

[Obrazek: bitly.JPG]

i standardowo nutka na dziś





RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - stormpkp - 21-12-2014 17:51

siemanko update po 3 dniach dziś nowy rekordzie pobrań w ciągu jednego dnia , szkoda ze nie ma więcej z usa ale może coś jeszcze dziś wpadnie, ogolnie wieksząć juz z automatu blogi zrobione miesiąc temu robią już jakiś ruch, a póki co zrobiłem 2 kolejne blogi na przyszłość 2
statki na dzień dzisiejszy :
[Obrazek: ppi2.JPG]
i jak zawsze nuteczka na dziś polecam naprawdę




ps dodam że już w tym tygodniu będzie nowy filmik jak zrobić automat zarabiający na blogger tak dokładnie jak ja to robię 2



RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - stormpkp - 30-12-2014 03:10

Siemanko dawno tu nie pisałem wiadomo święta itp... ale wyczaiłem fajną metodę na ruch jak widać po statystykach efekty są
więc staty po 10 dniach od ostatniego updatea:
[Obrazek: ppi.JPG]
no i jak by to nie było daję nuteczkę na dziś :





RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - full2000 - 07-02-2015 16:14

WracajLol


RE: Storm Legendarna księga pracy w PPI - paaawel - 08-07-2015 18:39

Dostałem posty, i poradnik, polecam.