Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Ratchet - 01-05-2013 16:25

Mam pytanie, orientuje się ktoś, czy są jeszcze jakieś strony oprócz gptbanks i honeydollarz, gdzie task "new rules" jest wyceniany na 4C, a "flag images" na 2C ?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - krisrob - 01-05-2013 17:07

(01-05-2013 16:25)Ratchet napisał(a):  Mam pytanie, orientuje się ktoś, czy są jeszcze jakieś strony oprócz gptbanks i honeydollarz, gdzie task "new rules" jest wyceniany na 4C, a "flag images" na 2C ?
Na PlusDollars, link w sygnaturce.
Get-Paid.com jest też godny polecenia-chyba najstarszy z GPT.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Ratchet - 01-05-2013 18:15

Podczas rejestracji na PlusDollars jeden z warunków, który trzeba potwierdzić brzmi tak: "Members repeating offers on mutiple sites will be banned." Czy to oznacza, że robiąc ten sam task na kilku różnych serwisach zarobkowych dostanę bana? W tej chwili robię taski na 3 różnych serwisach i nie mam z tym problemu. Chyba, że chodzi o 3 te same taski otworzone z jednego serwisu, to wtedy wszystko jest w porządku. Proszę o wyjaśnienie tej kwestii. Jeśli nie ma problemu to rejestruję się z Twojego refa Tongue


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - krisrob - 01-05-2013 18:43

(01-05-2013 18:15)Ratchet napisał(a):  Podczas rejestracji na PlusDollars jeden z warunków, który trzeba potwierdzić brzmi tak: "Members repeating offers on mutiple sites will be banned." Czy to oznacza, że robiąc ten sam task na kilku różnych serwisach zarobkowych dostanę bana? W tej chwili robię taski na 3 różnych serwisach i nie mam z tym problemu. Chyba, że chodzi o 3 te same taski otworzone z jednego serwisu, to wtedy wszystko jest w porządku. Proszę o wyjaśnienie tej kwestii. Jeśli nie ma problemu to rejestruję się z Twojego refa Tongue
Ja robię 2 taski te o które pytałeś równocześnie i virol i nie ma żadnego problemu.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 01-05-2013 18:57

Jest również surewards
http://surewardsgpt.com/members/register.php?ref=ciekma

Stawki takie same Wink i jak pisze kolega wyżej również na plus czy jakichkolwiek innych robię na 2 serwisy jednocześnie i nie ma zgrzytów.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Ratchet - 01-05-2013 21:05

Zarejestrowałem się z obu waszych reflinków. Napiszcie parę zdań o tych serwisach, jak szybko kasa dochodzi na PayPal, jakie minimum do wypłaty, czy są jackpoty i jak są to na jakich zasadach, itd. Jeżeli możecie doradzić na jakich zadaniach najlepiej zarabiać, a nie chcecie tego upubliczniać na forum to nie krępujcie się i dajcie znać na PW, to się odezwę Tongue

Jak znacie jeszcze jakieś ciekawe serwisy zarobkowe, na których można coś zarobić to napiszcie, nie obiecuję, że się zarejestruję od razu, bo od teraz jestem już zarejestrowany na 5 takich stronach, a mój komp jest dosyć stary i ledwo wyrabia, ale może dokonam jakichś zmian i kalkulacji.

Są jeszcze jakieś serwisy, na których obecny jest task "flag images", ale ten drugi, szybszy i tańszy, oprócz stron cantbeatfree i surewardsgp, na których już jestem obecny Tongue


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Ratchet - 01-05-2013 21:11

@krisrob
Ten virol to coś wartego zachodu? Bo z tego co widzę, to póki co, tam jest tylko jeden filmik do obejrzenia za niecałego centa i tyle, co prawda po 30 sekundach można go wyłączyć, ale później nic nowego się nie pojawia.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - krisrob - 01-05-2013 21:21

(01-05-2013 21:11)Ratchet napisał(a):  @krisrob
Ten virol to coś wartego zachodu? Bo z tego co widzę, to póki co, tam jest tylko jeden filmik do obejrzenia za niecałego centa i tyle, co prawda po 30 sekundach można go wyłączyć, ale później nic nowego się nie pojawia.

Na MATOMY jest to samo za 1c, żeby się pojawiało trzeba odświeżać. Cent to nie dużo, ale liczy się np. do konkursu jako sztuka.


surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Hybrid1990 - 02-06-2021 18:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.