Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - WrongWay - 21-01-2016 19:26

Właśnie też bym już chętnie tą kasę wrzucił gdzie indziej, tylko trochę lipa, jakby się okazało, że akurat program ruszył... Jakbym miał zerowy progress to by pewno od razu spór poleciał, ale trochę już to wszystko wypracowało. Jednak czekać w nieskończoność też sensu nie ma. Dajcie znać jak się zakończyły spory Smile


RE: MyPaingAds - kernst - 21-01-2016 20:50

Ja tak czekam, szkoda mi 451 wypracowanych paczek by zaczynać gdzieś od zera, albo co gorsza wtopić w nowym programie, a z tego co admin napisał Pp chce kontynuować współpracę tylko musza doprwacować plan marketingowy, do końca miesiąca na pewno skończą jak nie do końca przyszłego tyg ;p


RE: MyPaingAds - SlusseR - 21-01-2016 22:45

Nic innego nie pozostaje jak tylko czekać ja tam jestem dobrej myśli. :3 Big Grin


RE: MyPaingAds - kernst - 21-01-2016 23:22

W końcu już niewiele im zostało, skoro się dogadali to tylko dopieścić szczegóły Smile


RE: MyPaingAds - mm85 - 22-01-2016 03:44

Ja właśnie powiedziałem Panu Uday - Nara . Założyłem spór na PP - odrazu przekształcony w roszczenie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.. a tym , którzy pozostali w programie życzę powodzeniaSmile


RE: MyPaingAds - Krechaman - 22-01-2016 06:50

Mi tam się nie opłaca składać sporu. Mam o wiele więcej wykupionych paczek niż hajsu wrzuconego w program. Z taką kwotą bez sensu jest zaczynać gdzieś od nowa także również czekam na rozwój sytuacji Smile


RE: MyPaingAds - H@xor - 22-01-2016 08:01

No to widze TM zabija wszystko co jest podobne Smile a miałem tutaj tez działać...


RE: MyPaingAds - madox91 - 22-01-2016 09:32

Poczekam jeszcze trochę na rozwój sytuacji - może do końca miesiaca wszystko się rozstrzygnie. mam głęboka nadzieję, ze tak będzie. Spór i tak zawsze mozna założyć, nawet za miesiąc. Szkoda tylko, bo te pieniadze, które ulokowałem w MPA teraz przydałyby mi się w innym projekcie, bo mam taki w swoich "szeregach". Na razie skupiam sie na tym, innym projekcie i czekam na dalsze wieści z MPA.


RE: MyPaingAds - Krechaman - 22-01-2016 11:53

Up jaki to projekt?


RE: MyPaingAds - leman - 22-01-2016 18:45

Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=3AflJszyZIw
Małe omówienia sytuacji Big Grin