Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - themate0 - 27-03-2014 15:36

ważne, że linki działają i leady chyba wpadają Tongue


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Monster980 - 27-03-2014 16:06

Czy tylko ja mam problem z zalogowaniem się do serwisu?
Mianowicie gdy wpiszę Login oraz hasło następnie kliknę zaloguj to przenosi mnie na stronę główną do ponownego zalogowania...

Edit: Ok, przeczytałem parę postów wstecz i wszystko się wyjaśniło Smile


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - creativeD - 27-03-2014 16:31

Nie tylko ty masz problem z zalogowaniem się Smile


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - eforsa - 27-03-2014 18:40

Błąd został naprawiony. (Wprowadzamy obiecany Program Partnerski pod Stream i niestety mieliśmy błąd z tym związany, który rzutował na inny portal).
Wszystkie aktywacje mamy w pamięci podręcznej systemu. Na koniec dnia zostanie wykonanie wyrównanie i zostaną doliczone brakujące aktywacje.

Pozdrawiamy serdecznie.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Karpik - 29-03-2014 11:12

Czy z HdPlayer można uderzać również zagranicę? Oferty zagraniczne są? Mirrory z .com?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Monster980 - 01-04-2014 20:37

Wiadomo kiedy będą wypłaty ?

// Pieniążki już na koncie Smile


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - patrykc - 03-04-2014 21:13

Weźcie wywalcie ze strony głównej panelu te badziewne sygnaturki.
Kiedyś po zalogowaniu widziałem najbardziej potrzebne mi informacje, a teraz widzę jakąś pieprzona choinkę. Jako strona główna wystarczyłoby to co jest "ogólne statystyki" i niekoniecznie "aktualności"


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - themate0 - 03-04-2014 21:17

racja, zbędne kilobajty tracę z pakietu na wyświetlenie 2 obrazków Tongue

wsadźcie to do jakiejś zakładki


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - themate0 - 04-04-2014 16:16

stawka 0zł na freehd, dlaczego?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 05-04-2014 22:12

Ja widzę stawkę 2 zł ale w piątek nie naliczyło żadnych aktywacji