Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - razor1914 - 05-04-2013 22:37

To chyba zależy od godziny. Tasków jest najwięcej rano i wieczorem, po południu też muszę bardzo długo czekać żeby się jakiś taks pojawił.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - kamil_snk - 11-04-2013 21:50

Zmienili właśnie trochę zasady tasków za 4 pkt


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Lukaskov96 - 11-04-2013 22:20

Jeśli rozwiązywałem taski na temat wyszukiwania numerów telefonów i spadłem ze 100% do 79% i mam zablokowany task, to czy będę mógł z niego z powrotem skorzystać czy już nie??


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 12-04-2013 03:44

@Lukaskov96 będziesz mógł Smile musisz poczekać ok 24h aż Ci się zresetuje możliwość wykonywania tasków.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Masterjam - 12-04-2013 11:06

Do nowych użytkowników, wszelkie poradniki i filmy są w pierwszych postach. Można korzystać Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 12-04-2013 13:14

Masterjam to do mnie było bo nie wiem Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Masterjam - 12-04-2013 14:20

Do Ciebie najlepszego kompana w Taskach NIGDY!!! Smile Już edytuje post
Po Twoim poście user kropkd walnął posta żeby rejestrować się z jego reflinka w zamian za pomoc.
W innych tematach też to samo robił kopiuj i wklej więc zwróciłem mu uwagę żeby troszeczkę zwolnił.

Widzę że w innych tematach dostał gratisy od Moderatorów


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 12-04-2013 14:33

No bo już się zacząłem zastanawiać czy zbyt nachalny jestem Big Grin
Hehe no najłatwiej jest ładować swoje reflinki w cudzych tematach. Dzięki za czuwanie Wink


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - benyamin - 15-04-2013 21:12

Poszedł ref i rep Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 15-04-2013 21:28

Dzięki i powodzenia życze Wink