Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - investor2012 - 04-07-2012 19:19

naliczą CI nie martw się


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Fractal - 04-07-2012 19:51

Mi dzisiaj w południe naliczyli dopiero pozycje za wczoraj, opóźnienie robi się coraz większe. :o


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - N55 - 04-07-2012 19:51

Wiecie może dlaczego nie działa Traffic Exchange? Klikam View Next Website i nadal jest You've viewed 0 webpages in the last 7 days.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - fishburger - 04-07-2012 20:05

WitamSmile
Ja właśnie zainwestowalem moje pierwsze pieniądze w necie i stałem sie szczęśliwym (to się okaże) posiadaczem 15 pozycji na początek Huh
Zamierzam narazie reinwestować wszystko przez co najmniej kilka miesięcy, a jak Bozia da to i cały rok... a potem sie zobaczy Tongue Jest coś co jako totalnie początkujący powinienem wiedzieć ??


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 04-07-2012 21:00

(04-07-2012 19:12)PIOTR123 napisał(a):  a mi jeszcze za dziś nie doliczyło 2% mam się martwić nie chodzi mi o zgłaszanie do ap tylko z ciekawość

mi ostatnio na raty naliczyli kasę... mam wrażenie, że oni tam uwielbiają grzebać przy stronce. Czasem coś nie wyjdzie i powstają różne problemy.

(04-07-2012 19:51)N55 napisał(a):  Wiecie może dlaczego nie działa Traffic Exchange? Klikam View Next Website i nadal jest You've viewed 0 webpages in the last 7 days.

Pewnie dlatego, że jeszcze nad tym pracują - trzeba to chyba traktować jako wersję beta Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kniciu - 04-07-2012 22:16

do tej pory zawsze powiedzmy do 18:00 miałem, dzisiaj jeszcze nie dostałem, ale jest adnotacja:
"Daily Payouts currently take 8 or more hours to be accomplished, starting at 12:05 CEST. Newest members are paid first."
...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 04-07-2012 22:57

Ten komunikat jest już dobre kilka tygodni, no ale faktycznie są opóźnienia, dzisiaj dostałem dopiero za wczoraj.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Fractal - 05-07-2012 09:04

Komuś też tak tragicznie naliczają, z takim opóźnieniem (1,5 dnia :O)?

[Obrazek: pozycje_problem.JPG]


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 05-07-2012 10:20

(05-07-2012 09:04)Fractal napisał(a):  Komuś też tak tragicznie naliczają, z takim opóźnieniem (1,5 dnia :O)?

Może wyślij do nich ticket z pytaniem dlaczego nie masz naliczanej kasy - bo faktycznie sporo czekasz.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - gra11 - 05-07-2012 11:15

(05-07-2012 09:04)Fractal napisał(a):  Komuś też tak tragicznie naliczają, z takim opóźnieniem (1,5 dnia :O)?

[Obrazek: pozycje_problem.JPG]

Heh, ja do tej pory nie mam naliczonego za wczoraj. Myślałam, że może zrobili wolne z okazji święta, ale widzę, że innym naliczyło Sad