Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - michal86ole - 25-03-2014 19:09

Zmieniliście już bank na BZ WBK? Czy dalej z mBanku przelewacie?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - pietreczka - 25-03-2014 19:15

Panie kierowniku, tak mi wpadają leady, że aż powiadomienia gg i sms nie nadążyły Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 25-03-2014 19:17

(25-03-2014 19:09)michal86ole napisał(a):  Zmieniliście już bank na BZ WBK? Czy dalej z mBanku przelewacie?

Nie zmieniamy banku, tylko dodatkowo otwieramy konto w WBK. Jeszcze nie, wole się nie pokazywać ludziom w takim stanie. Niedługo zdejmują mi szwy i wtedy podjadę załatwić sprawę z WBK.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kariolmax - 25-03-2014 19:25

(25-03-2014 19:15)pietreczka napisał(a):  Panie kierowniku, tak mi wpadają leady, że aż powiadomienia gg i sms nie nadążyły Big Grin
Możesz się podzielić leadami ;D


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mordimer12 - 25-03-2014 20:20

Widzę że program z giftcodami to real content? Bo z tego co wyczytałem w regulaminie użytkownik po wysłaniu SMSa dostanie giftcoda, tak?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - xSiwy - 25-03-2014 20:39

z czego najwięcej wam leci leadów ?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 25-03-2014 21:04

Mi najwięcej leciało z fejs podglądacza ale teraz to fejs szpieg.Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - whatdefak - 26-03-2014 00:12

[Obrazek: ut-ixbplnisxejnywvztbtb.jpg]

tak to się robi Huh


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - pietreczka - 26-03-2014 08:32

@ddww
I zlecasz wypłaty ;(?

@whatdefak
Moja krew ;d


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 26-03-2014 09:40

(25-03-2014 20:20)mordimer12 napisał(a):  Widzę że program z giftcodami to real content? Bo z tego co wyczytałem w regulaminie użytkownik po wysłaniu SMSa dostanie giftcoda, tak?

Tak, real content, ale te konta są jakieś specjalne. Nie wiem o co dokładnie chodzi bo się na tym nie znam, ale ludzie nie narzekają więc musi być ok Big Grin

(26-03-2014 08:32)pietreczka napisał(a):  @ddww
I zlecasz wypłaty ;(?

@whatdefak
Moja krew ;d

Wczoraj wyszło kilka wypłat, zaraz realizujemy kolejne. Jest straszny bałagan z rachunkami. Podajecie albo błędne pesele (00000000000), albo jesteście niepełnoletni. Wczoraj zmieniliśmy nieco system wypłat. Teraz z automatu lecą do was maile (i jak ktoś ma powiadomienia sms/gg ustawione to też) w przypadku błędnego wypełnienia lub niedostarczenia rachunku. Ułatwi to nam prace i co najważniejsze przyspieszy realizacje wypłaty.

Przypominam też, że do starej płynności finansowej wrócimy od nowego miesiąca. Nie chce was czarować, ale planowana kwota inwestycji na wypłaty została już dawno przekroczona. Nie spodziewaliśmy się tak szybkiego rozrostu i przyznam szczerze, że strach dalej inwestować własne pieniądze nie mając pewności, że one się zwrócą, a nie są to drobne kwoty. Nie ukrywam, że próbujemy was przeciągnąć do końca miesiąca, dlatego nie realizujemy wszystkich wypłat naraz, a codziennie po kilka, kilkanaście. Mógłbym w sumie o tym nie pisać i dalej na siłę przedłużać, ale wole to uczciwie rozegrać żebyście wiedzieli na czym wy i my stoimy. Zostało parę dni do końca miesiąca. Cierpliwości.

W nowym miesiącu wprowadzamy subskrypcje z (chyba) najlepszymi stawkami na rynku. Zostanie też przebudowany cały system HotCash oraz zmieniony layout na coś nowszego. Dodamy też kilka innowacyjnych funkcji, żeby zarabianie na HotCash było jeszcze przyjemniejsze. Dodatkowo szykuje się konkurs, w którym będą ciekawe nagrody rzeczowe do wygrania Wink

Cierpliwości panowie.