Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - patryk574 - 29-03-2013 18:37

chyba wszyscy się przenieśli do gptb i honey
ja tam z refów kasę mam


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 29-03-2013 20:15

No zgadza się narazie to chyba gpt i honey najlepsze są.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - wichos69 - 04-04-2013 21:55

Panowie dzisiaj odkąd wszedłem mam ofertę na 4 taski jedną za drugą z tym, że jest mały problem..
Po wykonaniu około 4-5 tasków - Error301.
Znika to po paru minutach i można od nowa robić.
I kolejny problem, jest spora liczba zdjęć, które się nie ładują.
Ma ktoś podobnie ? Bo mam wrażenie, że strona wariuje Big Grin


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - kamil_snk - 04-04-2013 22:21

Mam tak samo - dotyczy to u mnie tasków za 4 pkt. Przed godz. 17 wszystko było w porządku, siadłem teraz i jest problem


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - wichos69 - 04-04-2013 22:43

Pierwszy raz się z tym spotykam, dodatkowo strona strasznie zamula przesyłanie gotowej oferty po zrobieniu 5 strony (4centowej) trwa 40-50 sekund..
Trochę za długo - nie jest to wina mojego internetu.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - kamil_snk - 04-04-2013 22:59

Zamula też strasznie robienie tasków za 2 pkt, a te za 4 zniknęły w tej chwili z oferty


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - wichos69 - 04-04-2013 23:28

Chyba pozostaje nam czekać, a już miał być piękny wieczór w tym tempie pojawia się ofert można było ładnie nastukać $ Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Lukaskov96 - 05-04-2013 19:59

Zarejestrowałem się dzisiaj na surveymad.com oraz surveywage.com i dlaczego nie mogę nadal uzupełniać tasków. Klikam offers walls, potem crowd flower tasks, następnie wybieram tam jakąś dowolną ofertę i ciągle pisze, że niedostępne, dodatkowo nie mogę używać czata, pisze coś takiego:"You must be active to post messages. Please submit a support ticket in order to get immediate access". Proszę o pomoc Undecided


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 05-04-2013 20:44

W 1 poście są poradniki i filmik zapoznaj się z nimi i będziesz wiedział jak odświeżać taski Smile a co do chatu to najwyrazniej musisz zacząć robić taski żeby być aktywny i móc pisać


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - czarny7777777 - 05-04-2013 20:50

tez macie taka lipe teraz z taski za 2c i 4 c ze trzeba odświeżać ok 10-20 min zeby wyskoczyło okno z obrazkami a nie work... zdarza sie 2 szybko a potem i tak trzeba długo czekac (oczywiście mowa o odświeżaniu przez autorefresha co 1 s) kiedyś było po 1-2min i juz mozna było robic a teraz to jest juz nieopłacalne bo task za 2 c co 10 minpokerfacepokerfacepokerfacepokerfacepokerface AngryAngry