Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 04-12-2014 17:58

Szef tego biznesu nie raczy tu i na stronie odpisać, to tylko najgorszego można się spodziewać.Big Grin


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Pawel Szamotulski - 04-12-2014 19:31

To ja chcę wypłacać, a tu takie złe informacje...


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Nupek369 - 04-12-2014 23:26

Weźcie mnie nie straszcie, bo wróciłem pół godziny temu z roboty i się ucieszyłem, że wpadło 25,50 Big Grin No, ale ktoś jednak dostał i to już na drugi dzień. Chyba, że teraz będzie ten etap, że jednym wypłacają a innym nie - ostatnia faza przed scamem. Lol


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Vertired - 04-12-2014 23:28

Powstał kolejny serwis Sknerus.pl który płaci do 1250zł za leada czyli 50% zakupu haha i do wylicytowania jest samochód hahaha kolejny SCAM będzie Smile Żaden jeleń nie wpłaci 2500zł w ciemno Big Grin Chcą nabić kabzę i zwinąć interes pewnie, tak jak to się dzieje z tymi aukcjami Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 04-12-2014 23:49

Smsa nie chcą mi wysłać od kilku dni, a co dopiero o takiej kwocie gadać.Big Grin


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Vertired - 04-12-2014 23:52

Nie wydaje Wam się to dziwne że tanie aukcje wiszą nam kasę a pojawia się nowy serwis Sknerus?Big Grin


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Nupek369 - 05-12-2014 00:00

Kur... a już chciałem Wam pisać że jednak płacą dalej, bo odświeżyłem stronę tanie aukcje i patrzę, że dwie wypłaty zrealizowane: 20,50 (zlecona wczoraj) i 25,50 która zleciłem pół godziny temu. Wchodzę na konto bankowe i jest tyko ta za 20,50... Angry Wcześniej obie się łączyły, a teraz brakuje 25,50 - w serwisie jest, że wypłacono. Angry


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Kickster - 05-12-2014 00:44

Ej tam przeżywacie, na moje placi wszystko ok, wlasnie wszedlem na program i jest zrealizowano, jutro sprawdze jak to sie ma do stanu konta. Nic nie robieniem uzbierało się 5 złotych, jutro będę promował i uzbieram ze stówkę i znów wypłacę, może być fajny dodatek na święta. Na razie nie zawiodłem się na serwisie i będę cisnął tutaj póki się da, tym bardziej że mogę to robić równolegle ze skracaniem i na tym samym zapleczu, a zarobki jak na razie o wiele lepsze. Do jutra, hej impreza


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Nupek369 - 05-12-2014 00:46

No ja też nie mam zamiaru odpuszczać, jeszcze mam nadzieję, że jutro zaksięguje mi te 25,50 na koncie. Tak czy srak 150zł na czysto już jest. Huh

Zdrówko Kickster impreza


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - redbull232 - 05-12-2014 02:20

no mi kaska przyszła zobaczymy czy pozostałym też doślą