Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - gra11 - 29-06-2012 08:18

dzięki Player


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kniciu - 29-06-2012 19:56

Co tak naprawde daje ten Traffic Exchange?
Możesz tylko dodać swoją stronę, żeby inni ją oglądali, czy można te punkty na kasę albo pozycje zamienić?
Wie ktoś coś więcej na ten temat?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 29-06-2012 22:47

(29-06-2012 19:56)kniciu napisał(a):  Co tak naprawde daje ten Traffic Exchange?
Możesz tylko dodać swoją stronę, żeby inni ją oglądali, czy można te punkty na kasę albo pozycje zamienić?
Wie ktoś coś więcej na ten temat?

Please view 25 webpages within 7 days
You need to view 25 webpages before you can withdraw funds

Czyli wygląda na to, że wkrótce, żeby zrobić wypłatę trzeba będzie tygodniowo oglądać 25 stron (przez 20s. każdą).


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kniciu - 30-06-2012 13:18

to już zrobiłem od razu, ale nie wiadomo co dalej...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Makowa - 30-06-2012 15:27

naliczyło Wam dzisiaj już pozycje?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 30-06-2012 15:49

(30-06-2012 15:27)Makowa napisał(a):  naliczyło Wam dzisiaj już pozycje?

Naliczyło, ale jakoś mało - zdecydowanie nie jest to 1.5% które powinno być w sobotę.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 30-06-2012 16:09

a moze jakies triplery ci wygasaja i dlatego masz mnie, bo wtedy za te wygasajace tylko ci dopelnilo zeby bylo pelne 150%


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Makowa - 30-06-2012 16:38

chciałam sobie wypłacić pieniądze a się okazuje, że nie mam zakładki "jss" na stronie.
Spotkaliście się z czymś takim?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 30-06-2012 17:05

(30-06-2012 16:09)player_sct napisał(a):  a moze jakies triplery ci wygasaja i dlatego masz mnie, bo wtedy za te wygasajace tylko ci dopelnilo zeby bylo pelne 150%

To nie to... ale już OK, dosłownie minutę temu pojawiła się odpowiednia suma. Dzisiaj naliczali mi kasę na raty - widać znowu kombinują (czyt. pracują) ze stroną.


(30-06-2012 16:38)Makowa napisał(a):  chciałam sobie wypłacić pieniądze a się okazuje, że nie mam zakładki "jss" na stronie.
Spotkaliście się z czymś takim?

hmm, jedynie co mi przychodzi do głowy to właśnie kolejne prace nad stroną. Pewnie niedługo wszystko wróci do normy (u mnie "JSS" jest i działa).


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - gosialdo - 30-06-2012 20:38

widzieliście że jest już Live Support? Wink szkoda tylko że nie są dostępni na czacie