Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - marcel45143 - 10-12-2013 11:30

Może tez tak mysle


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - UmCyK - 10-12-2013 23:06

Właśnie dzisiaj zainwestowałem 130zł.

Jak ktoś nie ma konta to zapraszam na pw, pomogę.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - macieko1333 - 11-12-2013 11:53

Mam dosyć spory problem :/

Bo chciałem rozbudować domki mieszkalne na lvl 3, ale do tego jest potrzebna policja na lvl 2. a żeby mieć policję na lvl 2, to potrzebuję straży pożarnej. Tylko jakoś tak źle to obliczyłem i tak postawiłem, że nie mogę rozbudować ani policji, ani straży pożarnej i jeszcze tam stoi szkoła (zaznaczone na zielono na załączonym screenie). Na czerwono są zaznaczone budynki do wyburzenia.

I proszę mi podpowiedzieć jak mogę to jakoś sensownie przebudować, bo teraz to nie ukrywam, że lipa jest i sam siebie zablokowałem :/

Edit: A nie chce nic budować na prawo od policji, bo tam zamierzam w przyszłości wybudować drogę.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Szatyn - 11-12-2013 14:19

hmm a ja mam policjanta i chce rozbudowac policje na lvl 2 i pisze ze potrzeba policjanta, ale on juz pracuje, napisac do suportu ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 11-12-2013 14:29

Nie pisz bo jest tak ze jesli masz robic 2gi poziom to musisz miec 2 pracownikow od razu. Nie musisz tracic energii i go dodawac tylko doda sie automatycznie dlatego potrzebujesz 2


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - jabolek1991 - 11-12-2013 14:29

macieko wywal tą szkołę, która jest obok marketu, wybrałeś na nią najgorsze miejsce jakie może być Smile w tamtym miejscu postaw straż Smile

Szatyn, żeby rozbudować komisariat na 2 lvl musisz mieć 1 policjanta w środku i jednego wolnego


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - macieko1333 - 11-12-2013 15:12

(11-12-2013 14:29)jabolek1991 napisał(a):  macieko wywal tą szkołę, która jest obok marketu, wybrałeś na nią najgorsze miejsce jakie może być Smile w tamtym miejscu postaw straż Smile

Szatyn, żeby rozbudować komisariat na 2 lvl musisz mieć 1 policjanta w środku i jednego wolnego

Dzięki Big Grin A gdzie zatem polecasz zbudować szkołę?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Pawel9876 - 11-12-2013 18:26

[Obrazek: zasieg1.jpg]

[Obrazek: zasieg2.jpg]

Czy zasięg budynków na poszczególnych poziomach wygląda jak na jednym z rysunków?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 11-12-2013 20:40

Pawel9876: TAK. Skojarz sobie ze kazdy poziom daje o 1 kratke w kazda strone wiekszy zasieg. To latwo policzyc Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Pawel9876 - 11-12-2013 20:57

No to wiem, ale nie jestem pewien jak na czwartym poziomie to wygląda, stąd te dwie wersje rysunku.