Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane (/Temat-Wymiana-pieniedzy-zarabiam-com-U-nitram-a-wymiany-wstrzymane-52600)



RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - tomazzi - 20-07-2012 10:31

a tu się małolacie mylisz ...
nitram ma dg związaną ze swoją działalnością i ma pełne prawo prosić cię o przesłanie skanu dowodu/legitymacji by mieć pewność, że dokonuje z taką a taką osobą wymiany
edycja postu ci nic nie da i usunięcie informacji o skanie dowodu o co poprosił nitram


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - matejkomat - 20-07-2012 10:47

(20-07-2012 10:31)tomazzi napisał(a):  a tu się małolacie mylisz ...
nitram ma dg związaną ze swoją działalnością i ma pełne prawo prosić cię o przesłanie skanu dowodu/legitymacji by mieć pewność, że dokonuje z taką a taką osobą wymiany
edycja postu ci nic nie da i usunięcie informacji o skanie dowodu o co poprosił nitram



idz pod krzyz bo mnie juz glowa od Ciebie boli,dla mnie moze miec 8 hektarow ,4 kombajny i Ciebie pod krzyzem o skanie moze zapomniec a Ciebie ta sprawa nie dotyczy idz dalej pod krzyz staruszku Smile



ps. ma dg zwiazana z kantorem?wymiana walut? to niech da stronke wysle , i niech wrzuci swoje pelne dane..bo..hmm jakos ich nie widze?anonimowa dzialanosc? Big Grin czy tylko obroncy krzyza o niej wiedza?

Nie odpowiadaj mi na nic bo nie chce by mocniej rozbolala mnei glowa.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 20-07-2012 10:59

Wpisz sobie moje imię i nazwisko (masz podane w pierwszym poście) na oficjalnej stronie CEIDG jest tam ogólnodostępna wyszukiwarka, tam masz pełne dane.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - Ruska34 - 20-07-2012 11:07

Pieniążki wymienione kolejny raz bezproblemowo i natychmiastowo Smile
Oby więcej takich transakcji !


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - matejkomat - 20-07-2012 19:09

20 i dalej nic..nie wymieniac!


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - tomazzi - 20-07-2012 19:17

(20-07-2012 19:09)matejkomat napisał(a):  20 i dalej nic..nie wymieniac!

idź się dziecko pobawić swoimi zabawkami z betonu a nie próbujesz "szargać" dobre imię znanego i szanowanego użytkownika tego forum w przeciwieństwie do ciebie, przyszedłeś znikąd, próbujesz błyszczeć a nawet iskrzenie ci nie wychodzi
nitram ma swoje życie i będzie kiedy będzie
na pewno nie będzie np zmieniał swoich planów czy leciał na łeb na szyję bo ty sobie tego życzysz


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - matejkomat - 20-07-2012 19:27

Ja chce pieniadze ktore przetrzymuje, mogl wyslac wczesniej jak byl Wink


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - Czaplinek - 20-07-2012 20:02

Witam.
nitram masz możę już aktywnego paypala ?


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - tomazzi - 20-07-2012 20:06

(20-07-2012 20:02)Czaplinek napisał(a):  Witam.
nitram masz możę już aktywnego paypala ?

cały czas ma nitram blokadę na paypal
masz cały czas w 1 poście informację do kogo kieruje w sprawie wymian paypal na bank


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - Czaplinek - 20-07-2012 20:14

tomazzi dzięki, nie czytałem pierwszego postu.
A Ty byś nie chciał się wymienić ? dużo nie mam Tongue