Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - madox91 - 18-01-2016 07:13

Jak wygracie spór to piszcie o tym tutaj, dobra, niech inni tez wiedzą.


RE: MyPaingAds - Leos2011 - 18-01-2016 12:04

Ja z kasą się już pożegnałem. Ale miałem w cashbalance jeszcze jakiś parę $ to przynajmniej reklamy zakupiłem Smile


RE: MyPaingAds - madox91 - 18-01-2016 12:12

Ja nie wykupowałem tam reklam licząc na to,że w przypadku, gdy trzeba będzie pisać spór wezmą to pod uwagę. Czytałem gdzieś w sieci, że jak się nie wykupi reklamy to można wygrać, przyjdzie czas, zobaczymy.


RE: MyPaingAds - osk4rr - 18-01-2016 14:29

Informacja od admina sprzed chwili.


Dear All,
We have contacted PayPal for an update on the progress and they told us that they will have the revised User Agreement Policy ready within 1-2 days time and they will then contact us for the next step regarding matching our Pay plans with their revised guideline.
So, as soon we get the update from them in the next 1-2 days time, we will update you all. We think that we are getting closure to the possible solution so that the business can be resumed soon. Thanks for all your unfailing support and we will see the fruits of the same in the coming times. Future looks bright.
A closure look at the current events going on in the Advertising programs with revenue sharing option, we are getting more and more convinced that this industry is ever increasing and the programs from experienced, trusted and transparent owners have bright future. We see MPA to stand among the successful advertising platforms in the years to come.
Have a great day ahead.
Regards,
Admin, MPA


RE: MyPaingAds - bloger - 18-01-2016 14:43

No w końcu jakaś wiadomość. Oby coś ruszyło!


RE: MyPaingAds - Oski001 - 18-01-2016 17:24

Czyli wszystko w rękach PP, a im się nie spieszy i jakoś też i nie zależy. Sad


RE: MyPaingAds - WrongWay - 18-01-2016 17:48

No, oby coś z tego wyszło Smile


RE: MyPaingAds - $$[BiznesMan]$$ - 18-01-2016 18:02

Ja założyłem spór 17 stycznia i od razu przekształciłem go w roszczenie. Teraz Uday ma 10 dni do (27 stycznia) na odpowiedź jak nie odpowie to otrzymam pieniądze z powrotem. Jak odpowie to będę musiał użyć lepszej argumentacji. Może się mylę, ale według mnie admin kręci kota ogonem. Jakoś wątpię, że uda im się z tego wybrnąć bo PP tak łatwo im nie daruje. Konta na MPA jak na razie mi nie zablokowali. Nie sugerujcie się moją decyzją ale mi to śmierdzi, a admin gra na czas i pisze nam piękne bajki, ale to tylko moje prywatne zdanie, a jak już mówiłem mogę się mylić.
PS. Będę na bieżąco dawał znać jak toczy się sprawa.


RE: MyPaingAds - Krechaman - 18-01-2016 22:10

Up po co ma grać na czas? Co tym ugra. Jak nie teraz to za miesiąc ludzie poskładają spory, a nikt nowy i tak nie wchodzi w program, więc nic nie zyska.


RE: MyPaingAds - $$[BiznesMan]$$ - 19-01-2016 12:54

(18-01-2016 22:10)Krechaman napisał(a):  Up po co ma grać na czas? Co tym ugra. Jak nie teraz to za miesiąc ludzie poskładają spory, a nikt nowy i tak nie wchodzi w program, więc nic nie zyska.
Nie wiem może kombinuje jak samemu wyciągnąć z tego jak najwięcej.