Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal (/Temat-SCAM-HQRevshare-150-ROI-PayPal-118251)



RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Bonezz - 15-11-2015 12:00

Wiem że takie metody są po to żeby przedłużyć ale one bardziej spowalniają śmierć programu po czym upada w niedługim czasie. Coś jak adbrook ostatnimi czasy.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - mostow - 16-11-2015 08:23

Widzę, że już zmienili minimum wypłaty na 10$. Wie ktoś czy jeszcze jakieś nowości wprowadzili?


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - bnaibirith - 16-11-2015 09:02

Nie, ew. naliczenia co 6 godzin jeśli ktoś nie jest na bieżąco Wink. Obawiam się, iż wprowadzenie nowej reguły repurchase 50% na rental balance jest dosyć prawdopodobne, sądząc po czasie wprowadzenia nowego progu wypłat równie szybko;(


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Leos2011 - 16-11-2015 09:49

No coraz ciekawiej się robi...


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - czysty24 - 16-11-2015 11:40

Jak dla mnie 50/50 może być Smile


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - mostow - 16-11-2015 23:56

Jednak minimum do wypłaty aż 20$. I 50$ na reinwestycję idzie.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Krechaman - 17-11-2015 02:14

Ich posrało z tym minimum.. Nie mam tylu paczek, żeby uzbierać na wypłatę w normalnym tempie, a jeśli będę ciągle reinwestował to nie wyciągnę nawet grosza, bo program już padnie.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - baca060 - 17-11-2015 08:06

Trzeba z tego programu uciekać, codziennie podnoszą minimum do wypłaty, za kilka dni będzie to pewnie z 50 lub więcej $ do wypłaty, zaczyna się źle robić


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Leos2011 - 17-11-2015 09:23

Ja bym bardziej chciał posłuchać komentarza osób, które mają większe doświadczenie ode mnie w takich programach, jeśli oczywiście to możliwe czyli np Rafi213 lub Dariuszxdd. Panowie, co poradzicie świeżakom w tej sytuacji?


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 17-11-2015 10:17

[Obrazek: c070g4.jpg]

Leos2011

Minimum podniesione do 20$ jest spowodowane tym żeby mieć więcej czasu na pracę bo przez ostatni czas wiele pracy było przy wypłatach, teraz procesory nie będą tak obciążone. Większość ludzi jednak ma dziennie ponad te 20$ . Te minimum zejdzie do 10$ pewnie jak nadrobią zaległości które mają. Przede wszystkim te wszystkie wiadomości od użytkowników.
Naliczenia wracają do tego co było nalicza już ponad 3%
Teraz kiedy jest 50% do re inwestycji przyśpieszy do wysokiego naliczenia.
Owszem wielu powie że narzucają za dużo do re inwestycji ale prawda jest taka, że przez ostatni czas ludzie nie dokupowali za bardzo paczek, teraz kiedy naliczenie wraca, znowu zaczynają sie zakupy i to tylko napędzi biznes. Te 50% i minimum do wypłaty nie będzie na stałe .
Ja kupuje paczki jak i mój zespół. Dziś zacząłem Promować z powrotem serwis.

Wiem że osoby które mają mało paczek są nie zadowoleni, ale spójrzcie na to inaczej. Dokupując paczki powiększamy kapitał oraz za jakiś czas pozwolimy sobie na regularne wypłacanie i dalsze reinwestowanie. Jak by tak postępował każdy to ten biznes by trwał latami bo każdy by wypłacał jakiś tam %. resztę obracał i promował .
Mając np 10 paczek nie spodziewajmy się w krótkim czasie milionów.
im mniejszy wkład tym dłuższy czas oczekiwania na zwrot i zarabianie. Jednak dodając do tego promocje programu, można zwielokrotnić swoje dochody. Nikt nie każe promować, ale jeśli ktoś czuję się na silę by promować i stać sie liderem swojego zespołu, to naprawdę zachęcam. Ważne aby przy promowaniu mówić prawdę .