Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Western Union Plus +40€ (25€ +15€ refback) - NIEAKTUALNE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: Western Union Plus +40€ (25€ +15€ refback) - NIEAKTUALNE (/Temat-Western-Union-Plus-40%E2%82%AC-25%E2%82%AC-15%E2%82%AC-refback-NIEAKTUALNE-165182)



RE: !!BlackCatCard +61€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - marclondonuk - 01-05-2021 20:12

Jeśli ktoś ma zamiar zarejestrować się na stronie Blackcatcard to ostatni gwizdek. Rozmawiałem z suport-em i tylko do 3.05. płacą 40 euro bonusu po tej dacie ucinają bonus na 20. Liczy się czas rej. -proces weryfikacji nie ma wpływu na kwotę bonusu.


RE: !!BlackCatCard +61€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - Netdragon - 03-05-2021 20:49

(24-04-2021 22:50)Netdragon napisał(a):  Ja również miałem problemy z rejestracją w apce na nowy DO. Pomogła instrukcja zawarta na 1 stronie w aktualizacji. Z tym, że selfie zrobiłem też z PC... Ciekawe, czy to przejdzie Wink

No cóż, mają czas jeszcze, rejestracja bodajże 6. kwietnia. Dam znać!

Aktualizacja: Odezwałem się na Supporcie sam, bo minęło ponad 20 dni. Odpowiedzią był sms o braku akceptacji dokumentu poświadczającego adres (dałem wyciąg z Revoluta). Na Supporcie dopowiedzieli mi, że brakowało daty wystawienia oraz listy transakcji (no fakt, ostatnio nie używam R za bardzo). Wysłałem we wtorek przed majówką wyciąg z polskiego banku i dzisiaj, w ostatni dzień majówki potwierdzili rejestrację, a wieczorem wpłynęło 40€.

Napisałem jeszcze do OPa, ale już dziękuję za opis i refa Stachu!

P.S. to mój pierwszy bonus z tego forum, dzięki!


RE: !!BlackCatCard 30€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - Stachu - 03-05-2021 21:11

(03-05-2021 20:49)Netdragon napisał(a):  
(24-04-2021 22:50)Netdragon napisał(a):  Ja również miałem problemy z rejestracją w apce na nowy DO. Pomogła instrukcja zawarta na 1 stronie w aktualizacji. Z tym, że selfie zrobiłem też z PC... Ciekawe, czy to przejdzie Wink

No cóż, mają czas jeszcze, rejestracja bodajże 6. kwietnia. Dam znać!

Aktualizacja: Odezwałem się na Supporcie sam, bo minęło ponad 20 dni. Odpowiedzią był sms o braku akceptacji dokumentu poświadczającego adres (dałem wyciąg z Revoluta). Na Supporcie dopowiedzieli mi, że brakowało daty wystawienia oraz listy transakcji (no fakt, ostatnio nie używam R za bardzo). Wysłałem we wtorek przed majówką wyciąg z polskiego banku i dzisiaj, w ostatni dzień majówki potwierdzili rejestrację, a wieczorem wpłynęło 40€.

Napisałem jeszcze do OPa, ale już dziękuję za opis i refa Stachu!

P.S. to mój pierwszy bonus z tego forum, dzięki!
Ja również dziękuję i polecam się na przyszłość!! Refback wypłacony Smile

Od dzisiaj dla nowych użytkowników bonus od BlackCatCard wynosi 20 EUR + 10 EUR refback ode mnie.

Zapraszam dalej Smile To nadal jest 137 DARMOWYCH złotych za samą rejestracje bez depozytu!


RE: !!BlackCatCard 30€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - Netdragon - 03-05-2021 21:13

Potwierdzam, refback wypłacony błyskawicznie. Dziękuję i polecam! Smile


RE: !!BlackCatCard 30€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - Czaplinek - 04-05-2021 09:20

Doszedłem do tego etapu i nie wiem jak wrzucić zdjęcie tu po prawej ? Bo rozumiem ze po lewej dodaje zdjęcie dowodu na jednym zdjęciu przód i tyl ?

[Obrazek: xgtahxf.jpg]

Druga sprawa nigdzie nie pytali mnie o wyciąg z konta bankowego, w którym miejscu sie go podaje ?


RE: !!BlackCatCard 30€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - Stachu - 04-05-2021 09:28

(04-05-2021 09:20)Czaplinek napisał(a):  Doszedłem do tego etapu i nie wiem jak wrzucic zdjecie tu po prawej ?

[Obrazek: xgtahxf.jpg]

Druga sprawa nigdzie nie pytali mnie o wyciąg z konta bankowego, w którym miejscu sie go podaje ?
Jeżeli masz kamerkę w komputerze/laptopie to zrób selfie właśnie tą kamerką Big Grin Powinno też dać się wgrać zdjęcie z dysku. Wyciąg bankowy będziesz musiał podać dopiero po wysłaniu zgłoszenia, dostaniesz wtedy smsa z linkiem, gdzie wklejasz wyciąg.


RE: !!BlackCatCard 30€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - Czaplinek - 04-05-2021 09:36

Właśnie nie mogę wgrać zdjęcia z PC w kompie stacjonarnym nie mam kamerki a laptopa nie mam ;/
Po kliknięciu w pole po prawej mam takie okienko :

[Obrazek: lbacepi.jpg]

klikam CLOSE i nic sie nie dzieje Sad za to próbując z poziomu telefonu ciągle wywala BLUR i ze zdjecie nie wyrazne.

Czy w tym oknie po lewej dobrze zrobiłem ze dodałem sklejone zdjecie przód tył dowodu ?

Dobra jakoś wysłałem zobaczymy czy mi zaakceptują.

@Stachu a Ty masz tam jakies info ze założyłem konto z Twojego kodu czy coś ?


!!BlackCatCard 30€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - Stachu - 04-05-2021 11:20

(04-05-2021 09:36)Czaplinek napisał(a):  Właśnie nie mogę wgrać zdjęcia z PC w kompie stacjonarnym nie mam kamerki a laptopa nie mam ;/
Po kliknięciu w pole po prawej mam takie okienko :

[Obrazek: lbacepi.jpg]

klikam CLOSE i nic sie nie dzieje Sad za to próbując z poziomu telefonu ciągle wywala BLUR i ze zdjecie nie wyrazne.

Czy w tym oknie po lewej dobrze zrobiłem ze dodałem sklejone zdjecie przód tył dowodu ?

Dobra jakoś wysłałem zobaczymy czy mi zaakceptują.

@Stachu a Ty masz tam jakies info ze założyłem konto z Twojego kodu czy coś ?


Dobrze, że się udało w końcu wszystko wgrać. Ja niestety nie mam dostępu do osób, które użyły mojego kodu polecającego. Mam tylko informacje o przyznanym już bonusie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: !!BlackCatCard 30€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - Czaplinek - 04-05-2021 11:29

Jeszcze pytanie, jeżeli dołączyłem wyciąg z konta bankowego w PDF to dobrze ?
Ile refback'u oferujesz ? Big Grin


!!BlackCatCard 30€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - Stachu - 04-05-2021 13:03

(04-05-2021 11:29)Czaplinek napisał(a):  Jeszcze pytanie, jeżeli dołączyłem wyciąg z konta bankowego w PDF to dobrze ?
Ile refback'u oferujesz ? Big Grin


Tak jest, wyciąg w PDF jest akceptowalny.
Refback tak jak jest napisane - 10€ Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk