Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 04-03-2013 20:58

wy/wasze refy macie takze problem z rejestracje an surwage i mad?

czy moze to jakis kolejny pojebany limit bo wsumie troszku tych ref mam


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 04-03-2013 21:49

ok naprawione już mogą się rejestrować Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 05-03-2013 19:59

co sie dzieje robię na jednym serwisie mianowicie na wage iiii

http://scr.hu/3u8/4uvsj

ps;da rade ussunac konta z np mada itp :>?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 05-03-2013 20:14

Nie wiem juz co na to zaradzic ;/ robilem taski TYLKO na honey na raz ten za 2c i 4c po zarobieniu 2$ zablokowali mi task za 4c. ten tańszy wciąż działa, ciekawe jak długo... Już normalnie wnerwia mnie to wczesniej sobie robilem po 4$ dziennie i bylo spoko a teraz juz nie moge ;/


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - kondzikET - 05-03-2013 20:48

Panowie czy podczas rejestracji trzeba podać prawdziwe dane osobiste? Po co im to>?
Czy na gptbanks jest możliwość wypłaty na payze lub paypal ?
Dzieki!


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 07-03-2013 09:18

Kondzik: Podawałem tylko imie i nazwisko takie jak na paypalu, reszta to baśnie. Płacą na paypal, payze i LR


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 07-03-2013 15:03

You've done all we have for you.
Od 3 dni bez przerwy to samo.
Zmiany ip, czyszczenie calej przegladarki, nic nie daje...
Co zrobic zeby to zmienic?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 07-03-2013 15:18

to samo mam 10 taskow i to ... napisalem temat na forum,mam nadzieje ze cos z tym zrobią


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 07-03-2013 15:39

Panowie ja pracuje w takim systemie:

GPTbanks - task za 4c i za 2c
Honey - task za 2c

Taki komunikat zdarzył mi się wtedy kiedy - na GPT miałem max work i zacząłem na honey robić ten task za 4c po około 1,6$ wyskakiwał ten wasz komunikat.

Na tasku za 2c miałem go jak na jednej ze zstron miałem zarobione 10$ a na drugiej 7$ na tym tasku.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Dyabelsky - 08-03-2013 08:18

Wy te dwa taski wykonujecie w jakiś określonych godzinach ? Ciągle sprawdzam rano czy wieczorem i wyskakuje mi taki błąd .

No work available

Unfortunately, there are no tasks of this type available right now! Please check back in a few minutes.

Find more to do on the Task Listing.


Dodam ,że mam tak tylko z tymi taksami na zdjęcia.