Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - osk4rr - 14-01-2016 21:29

(14-01-2016 21:19)kernst napisał(a):  Zgadzam się, również czekam na decyzję paypala, to właśnie przez to, że Uday (z głupoty) trzymał tam większość środków, przecież można było się spodziewać, że kiedyś sie przywalą Big Grin

Ale mniejsza o to, to co pokazują przekonuje mnie do tego, że się starają, a więc i ja wytrzymam te ostatnie 2 tyg zanim założę spór Smile

Chcesz powiedziec ze zakladasz spor jak wyplaciles juz kilkanascie razy wiecej niz wplaciles? Big Grin


RE: MyPaingAds - Leos2011 - 14-01-2016 21:41

(14-01-2016 21:29)osk4rr napisał(a):  
(14-01-2016 21:19)kernst napisał(a):  Zgadzam się, również czekam na decyzję paypala, to właśnie przez to, że Uday (z głupoty) trzymał tam większość środków, przecież można było się spodziewać, że kiedyś sie przywalą Big Grin

Ale mniejsza o to, to co pokazują przekonuje mnie do tego, że się starają, a więc i ja wytrzymam te ostatnie 2 tyg zanim założę spór Smile

Chcesz powiedziec ze zakladasz spor jak wyplaciles juz kilkanascie razy wiecej niz wplaciles? Big Grin

Mogę się mylić ale raczej to nie przejdzie. Jakiej argumentacji byś użył?


RE: MyPaingAds - WrongWay - 15-01-2016 02:26

No to pozostaje czekać na nowe info Smile Miejmy nadzieję, że dzisiaj się już czegoś dowiemy :>


RE: MyPaingAds - bartus2278 - 15-01-2016 08:01

Ja również poczekam te ostatnie 2 tygodnie, jeśli nic się nie ruszy to składam spór.
Mam nadzieję, że jeśli tylko wpłacałem, a nic nie wypłaciłem jeszcze to jest większa szansa na pozytywne rozpatrzenie ewentualnego sporu ? Wink ma ktoś doświadczenie w takich sprawach ?


RE: MyPaingAds - madox91 - 15-01-2016 09:34

(15-01-2016 08:01)bartus2278 napisał(a):  Ja również poczekam te ostatnie 2 tygodnie, jeśli nic się nie ruszy to składam spór.
Mam nadzieję, że jeśli tylko wpłacałem, a nic nie wypłaciłem jeszcze to jest większa szansa na pozytywne rozpatrzenie ewentualnego sporu ? Wink ma ktoś doświadczenie w takich sprawach ?
11 grudnia robiłem roszczenie przeciwko revadburst i do tej pory nie otrzymałem jeszcze zadnej wiadomości. Przedwczoraj pisałem do supportu "dlaczego to tak długo trwa?". Jak na razie zero odpowiedzi. Ale będe pisał i sie kontaktował z nimi aż ich tam zamecze tymi zapytaniami.


RE: MyPaingAds - DT82 - 15-01-2016 10:14

Ja kilka dni temu składałem i został odrzucony.
To jest mój temat w którym pisałem co i jak:
http://zarabiam.com/Temat-Spor-paypal-126742


RE: MyPaingAds - DamianA - 16-01-2016 01:43

ja dałem sobie spokój z revadburstem 420$ jestem w plery, bo kupowałem poprzez stp, także nic nie zrobię.

MPA będize jeszcze funcjonowało, co myślicie? Będą z tego jeszcze bułki?

Pozdrowienia


RE: MyPaingAds - Krechaman - 16-01-2016 01:51

Nie ma co gdybać, bo to nam nic nie daje. Ja tam sporu nie składam i zapominam na razie o MPA. Wróci to wróci, nie to nie. Czas na spory zawsze jest, a szansa i tak pewnie mała, więc nie ma sensu teraz walczyć i zgarniać bana.


RE: MyPaingAds - WrongWay - 16-01-2016 01:53

Osobiście jestem dobrej myśli. Pierwszy HYIP, w jakiego w życiu wrzuciłem cokolwiek, cholerny niefart by był, gdyby padł. Admin stara się coś robić, przynajmniej plus, że jeszcze nie powiedział nara Big Grin Cóż, pożyjemy, zobaczymy Smile Na razie nie ma co spekulować.


RE: MyPaingAds - DamianA - 16-01-2016 01:54

Też jestem tego samego zdania, trzeba poczekać na rozwój sytuacji i tylo. Sporu na pewno nie będę zakładał Wink Admin cały czas stara się ogarnąć, tylko utradniają pośrednicy jak pp zwłaszcza. Ogólnie jest chała niezła teraz z paypalem... Regulamin jest tragiczny, został zmieniony początkiem roku.

Jeśli ktoś myśli dalej, że Paypal jest wyznacznikiem najlepszych programów czy tam pewnych, powodzenia ;P